Beer City Bruiser kolejnym nabytkiem WWE?, James Storm przed szansą na NWA Worlds Heavyweight Championship, Kolejne zwycięstwo Reya Mysterio w WWE

» Beer City Bruiser, to kolejny Ring of Honor Superstar, który z pewnością wkrótce dołączy do federacji World Wrestling Entertainment zważywszy na zainteresowanie nim, jakie wyraził samy prezes federacji, czyli Vince McMahon. Bruiser ma już 40 lat i pasuje do stylu preferowanego przez Vince’a. Trzeba przypomnieć, że jego postać została wypromowana w 2015 roku, dzięki współpracy z Silasem Youngiem. W 2006 i 2007 trzykrotnie miał okazję wystąpić w WWE, jednak w tym czasie nie przekonał do siebie pracodawców WWE.

Znalezione obrazy dla zapytania beer city bruiser WWE

» 5 stycznia w Clarksville odbędzie się wydarzenie “Pop-Up Event” organizowany przez federację NWA. Podczas show dojdzie do konfrontacji z udziałem NWA National Championa Willie Macka, NWA World Women’s Champion Jazz oraz NWA Worlds Heavyweight Championa Nicka Aldisa. Przeciwnikiem Aldisa będzie były TNA World Heavyweight Champion James Storm.

» Podczas wczorajszego live eventu WWE SmackDown odbył się tag team match, w którym Rey Mysterio oraz Gran Metalik poradzili sobie w konfrontacji z WWE Cruiserweight Championem Buddym Murphy oraz Andrade “Cien” Almasem. Trzeba przyznać, że jest to bardzo ciekawe połączenie i być może zarówno Mysterio jak i Almas będą występować w dywizji 205 Live.

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i broda