Podsumowanie tygodnia w świecie wrestlingu 10.04.2017 – 16.04.2017

Zapraszamy do czytania podsumowania najważniejszych wydarzeń, które miały miejsce w świecie wrestlingu.

1. Nowe gwiazdy na RAW!

W tym tygodniu odbyło się superstars shake up czyli wymiana zawodników między rosterami. Na RAW trafili – Miz i Maryse, Curt Hawkins, który został boleśnie przywitany przez Big Showa, Bray Wyatt, który oświadczył że po pokonaniu Randy’ego Ortona skupi się na Finnu Balorze. Do czerwonej tygodniówki dołączyli również Alexa Bliss, Micki James, Kalisto, Apollo Crews oraz Slather i Ryhno.
 

2. Nowe nabytki Smackdown!

Na niebieską tygodniówkę zawitał Kevin Owens a wraz z nim mistrzostwo U.S. Do Rosteru dołączyli również: Sami Zayn, Jinder Mahal, Charlotte, Rusev, Tamina i Sin Cara.

3. Nowy pretendent do pasa U.S. 

Mimo tego że na Payback walka o pas U.S jest ustalona to GM nowego domu tego mistrzostwa Daniel Bryan już teraz wyłonił następnego pretendenta do tego pasa. Został nim Aj Styles pokonując Barona Corbina i Samiego Zayna.

 

1. Mr.450 oskarżony o przemoc 

Portal Pro Wrestling Sheet donosi, że niezależny profesjonalny wrestler Mr.450 (John Yurnet) został oskarżony o przemoc, której dopuścił się na swojej dziewczynie podczas weekendu z WrestleManią w Orlando. Incydent prawdopodobnie miał miejsce 1 kwietnia w pokoju dzielonym ze swoją dziewczyną kiedy to wrestler wyrzucił rzeczy swojej dziewczyny, a następnie próbował ją powstrzymać siłą przed dobrowolnym opuszczeniem pokoju. Niestety jak się później okazało policja nie posiada wystarczających dowodów, aby go zamknąć. Warto dodać, że ten zawodnik kilkukrotnie miał okazję występować w federacji World Wrestling Entertainment.

 

2. Lio Rush wkrótce w WWE?

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że były Ring of Honor Superstar Lio Rush był obecny na zapleczu podczas WrestleManii 33. Portal PWInsider.com donosi, że WWE wyraziło duże zainteresowanie podpisaniem kontraktu z zawodnikiem, który w przeszłości był w posiadaniu Maryland Championship Wrestling Tag Team Titles wraz z obecnym NXT Superstar Patrickiem Clarkiem.

 

3. Alberto Del Rio nie dla WWE! 

W zeszłym tygodniu Alberto El Patron w podcaście Periscope wypowiedział się na temat chęci ściągnięcia go z powrotem do WWE tuż przed jego debiutem w Impact Wrestling. Portal PWInsider.com donosi, że ponowne ściągnięcie El Patrona do federacji było pomysłem prezesa Vince’a McMahona, lecz wszystko wskazuje na to, że rozmowy spaliły na panewce.

 autorzy: Paweł Skowron & Mateusz Polak