Podsumowanie tygodnia w świecie wrestlingu 20.03-26.03.2017

Zapraszamy do czytania podsumowania najważniejszych wydarzeń, które miały miejsce w świecie wrestlingu

1. RAW bez Menagera.

Stephanie Mcmahon podczas ostatniej gali RAW zwolniła po wielu tygodniach kłótni i sprzecznych decyzji Micka Foleya, był on GM RAW od momentu draftu, prawdopodobnie tuż po Wrestlemanii poznamy nowego GM RAW. Kto według was nim będzie?

2. Nija Jax w walce o pas kobiet.

Podczas ostatniej tygodniówki czerwonego brandu, walka o pas kobiet została powiększona o jedną zawodniczkę. Nija pokonała Bayley w No DQ matchu i tym samym dołączyła do mistrzyni, Shashy Banks oraz Charlotte jako czwarta uczestniczka walki na największej gali roku.

3. Nowi mistrzowie na Smackdown!

Podczas Smackdown byliśmy świadkami niespodzianki, otóż nieoczekiwanie mistrzowie tag team American Alpha dwa tygodnie przed Wrestlemanią stracili swoje pasy tag team na rzecz braci Uso. Prawdopodobnie w Orlando zobaczymy rewanż tych dwóch teamów. Czy waszym zdaniem Aplha po raz drugi zdobędą pasy?The Usos celebrate after claiming the titles from their longstanding rivals.

4. Zwycięzca New Japan Cup 2017!

Tymczasem dowiedzieliśmy się, że w walce finałowej turnieju New Japan Cup 2017, Katsuyori Shibata pokonał Bad Luck Fale’a po wykonaniu Penalty Kick dzięki czemu został zwycięzcą turnieju. Gratulujemy zwycięstwa!

Znalezione obrazy dla zapytania katsuyori shibata new japan cup

5,The Hardy Boyz powracają do WWE?!

Portal Pro Wrestling Sheet donosi, że oficjele WWE zaproponowali kontrakt Mattowi i Jeffowi Hardy’emu, którzy w zeszłym miesiącu pojawili się w siedzibie WWE. Warto dodać, że bracia obecnie są w posiadaniu Ring of Honor Tag Team Championship. Tak więc wszystko wskazuje na to, że panownie stracą pasy na najbliższej gali ROH Supercard of Honor i dołączą do WWE. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy Matt będzie występował jako ”Broken” gdyż obecnie toczy się sprawa między Impact Wrestling, a Mattem.

Znalezione obrazy dla zapytania the hardy boyz

6. Lio Rush w EVOLVE.

WWN Live poinformowało, że udało im się osiągnąć porozumienie z Lio Rushem, który będzie pracował dodatkowo dla federacji EVOLVE po WrestleManii 33.Znalezione obrazy dla zapytania lio rush

7.Współpraca Impact Wrestling z AAA!

Federacja Impact Wrestling wydała oświadczenie, w którym poinformowała o nawiązaniu współpracy z meksykańską federacją Lucha Libre AAA:

”TORONTO | NASHVILLE – IMPACT Wrestling oraz Anthem Sports & Entertainment Corp poinformowało, że udało się osiągnąć porozumienie z właścicielem federacji Lucha Libre AAA, Antonio Pena założonej w 1992 roku. Współpraca będzie polegała na obustronnej wymianie talentów pomiędzy organizacjami”.
Prezes Ed Nordholm również postanowił wypowiedzieć się na temat nowo nawiązanych współprac:

”Cieszymy się z nawiązania współpracy z federacją AAA, dzięki czemu Impact Wrestling z pewnością zacznie się rozwijać w odpowiedni sposób. Jestem również podekscytowany możliwością współpracy z japońską federacją NOAH Pro Wrestling. Ten sojusz jest ważnym krokiem w naszej strategii skupiającej się na ściąganiu największych gwiazd do Impact Wrestling”.Znalezione obrazy dla zapytania impact wrestling AAA

 8.WWE wykupi ROH?

Portal Pro Wrestling Sheet donosi, że wczoraj przedstawiciele WWE odbyli tajne spotkanie z firmą Ring of Honor & Sinclair Broadcasting w sprawie wykupienia Ring of Honor dzięki czemu umożliwiłoby to emitowanie tygodniówek ROH TV w sieci WWE Network. Portal The Wrestling Observer Newsletter donosi, że po raz pierwszy WWE kontaktowało się z ROH w tej sprawie w sierpniu zeszłego roku jednak na obecną chwilę nie ma żadnej konkretnej oferty.Znalezione obrazy dla zapytania wwe/roh

9.Powrót WOS Wrestling.

MANCHESTER | NASHVILLE – ITV Studios Entertainment Manchester poinformowało, że dzięki nawiązanej współpracy z Impact Wrestling, spółką zależną od Anthem Sports & Entertainment Corp do ITV powróci WOS Wrestling.Znalezione obrazy dla zapytania wos wrestling

10.Kyle O’Reilly w EVOLVE!

Były ROH World Champion – Kyle O’Reilly jest zabookowany przez EVOLVE na kilka gal, co zresztą na Twitterze potwierdziła sama organizacja:

Plotki są prawdziwe. Kyle O’Reilly przybywa do EVOLVE począwszy od 22 i 23 kwietnia w Nowym Jorku. Więcej o jego nadchodzących walkach w jutrzejszym WWN Alerts.

Znalezione obrazy dla zapytania Kyle O'Reilly evolve