Tajemniczy partner Ambrose’a i Reignsa na Night of Champions, Powrót Kane’a odłożony, Stan zdrowia Johna Ceny, Kontuzja Lany, Rywalizacja o NXT Women’s Title, Rich Swann w WWE i wiele więcej!

» Informowaliśmy już o tym na Facebooku, jednak warto byłoby przytoczyć tą wieść także tu. Otóż WWE oficjalnie zapowiedziało Six Man Tag Team Match na galę Night of Champions. Dean Ambrose, Roman Reigns i ich tajemniczy partner zmierzą się z The Wyatt Family – Bray’em Wyattem, Lukem Harperem i Braunem Strowmanem.

» Trzymamy się tematu Night of Champions i wspomnianej wyżej walki, aby przekazać Wam ciekawe zdjęcie na którym to ujawniony został tajemniczy partner Ambrose’a i Reignsa. Zdjęcie te jak poinformowali fani, znalazło się na oficjalnej stronie internetowej WWE i szybko zostało usunięte. Oto one: http://i.imgur.com/JBsi2GA.jpg

» Już dziś w nocy odbywa się kolejne WWE RAW, a tuż po nim na antenie WWE Network podcast Stone Cold Steve’a Austina, którego gośćmi będą Edge i Christian.

» Z racji tego, iż Sting jednak pojawi się na dzisiejszym RAW, powrót Kane’a zostanie przesunięty na późniejszy termin.

» Ostatnio podawaliśmy informację o kontuzji Johna Ceny, jednak lider Cenation powrócił do akcji już dzień później, w sobotę. Jak widać nie było to nic wielkiego, a zawodnik jak przekazali fani, nie wykazywał żadnych oznak urazu.

» Kontuzji i to dość poważnej nabawiła się jednak Lana. Jak poinformowało WWE, podczas treningu, dziewczyna Dolpha Zigglera doznała kontuzji nadgarstka. Lana będzie zmuszona odpocząć od akcji na 4 miesiące. Życzymy oczywiście szybkiego powrotu do zdrowia!

» Aktualne plany WWE zakładają, że o pas NXT Women’s Championship z Bayley rywalizować będzie Dana Brooke, a następnie Eva Marie. I tak o to na październikowym Takeover możemy zobaczyć walkę Bayley z Brooke, z kolei na grudniowym – pojedynek pomiędzy Bayley, a Evą Marie.

» Gwiazda sceny niezależnej – Rich Swann najprawdopodobniej podpisał kontrakt z WWE. Informację taką przekazała federacja Revulution Pro oznajmiając, że Swann został wycofany z eventów, które odbywają się za 2 tygodnie, gdyż ma teraz zobowiązania co do WWE. Angielska organizacja podziękowała zawodnikowi za ostatnie lata i życzyła mu sukcesu w dalszej karierze.

» Była mistrzyni WWE kobiet – Molly Holly obchodzi dziś swoje 39 urodziny, natomiast były zawodnik WWE i ECW – Colin Delaney kończy dzisiaj 29 lat. Wszystkiego Najlepszego! 😉

» 23 października odbędzie się kolejny taping GFW Amped. Gwiazdy zaplanowane na te show, które odbędzie się tradycyjnie w Las Vegas to PJ Black, Bobby Roode, Nick Aldis, Chris Mordetzky, Amber O’Neal oraz Christina Von Eerie. Żadne walki nie zostały na ten moment zapowiedziane, jednak jak zapowiedzieli organizatorzy zostaną one ujawnione wkrótce wraz z kolejnymi nazwiskami gwiazd.

» Natomiast jeśli chodzi o frekwencje ostatnich live eventów Global Force Wrestling to wyniosły one ok. 250 osób.

» Z kolei live event Ring of Honor w Atlancie z 29 sierpnia przyciągnął na trybuny nieco ponad 1 000 widzów.