Sister Abigail już wkrótce w The Wyatt Family?, Undertaker vs Cena, Wymarzony przeciwnik Romana Reignsa i wiele więcej!

» Jak wiemy, WWE wprowadziło ostatnio do Wyatt Family Brauna Strowmana, jednak trwają też poważne rozmowy dotyczące Sister Abigail. Są one ponoć prowadzone w Creative Teamie, jednak główny problem tego wszystkiego to brak odpowiedniej kandytantki. Mówiło się początkowo o prawdziwej siostrze Bray’a Wyatta – Mika Rotunda, natomiast on sam nie chce aby jego siostra występowała w WWE jako Sister Abigail.

» Jim Ross skomentował osatnio możliwą walkę The Undertakera z Johnem Ceną. Wspomniał, że mogłaby się ona odbyć i Cena nawet nie musiałby przechodzić heel turnu, gdyż i tak zbiera już ogromny heat na galach. A, co wy sądzicie o takim pojedynku? Chcielibyście zobaczyć starcie Undertakera z Ceną?

» W ostatniej ankiecie na WWE.com, federacja pytała się fanów jaki pas mistrzowski chcieliby przywrócić. Do wyboru były Cruiserweight, Hardcore, European, Light Heavyweight oraz Women’s Championship. Na pierwszym miejscu znalazł się Hardcore Title (46 %), natomiast na drugim pas należący do kobiet (21 %). Z 18 % na trzecim miejscu pozostało mistrzostwo Cruiserweight.

» Już wkrótce Stardust i The Ascension, którzy występują teraz jako Cosmic Wasteland dostaną nowe, bardziej pasujące do siebie stroje.

» Roman Reigns gościł na ostatniej sesji Q&A, która odbywała się podczas Wizard World Comic Con w San Jose. Wśród wielu pytań jednym z najciekawszych było to jaki jest wymarzony przeciwnik dla Reignsa. Ten odpowiedział, że zdecydowanie jest nim Triple H. W niedalekiej przyszłości chciałby zmierzyć się także z Kevinem Owensem. Roman Reigns został też zapytany o walkę z The Rockiem, na co ten odpowiedział, że bardzo chętnie, ale tylko jeśli na szali znalazłby się tytuł mistrzowski.

Newsy przygotował: Patryk Dereszyński