Powrót Kinga Barretta, Wywiad z Ericem Bischoffem, Typy na Night of Champions, Posąg Hulka Hogana i wiele więcej!

» Jak się dowiedziliśmy, w Londynie zakończyły się już zdjęcia do filmu “Eliminators”, w którym gra King Barrett. Oznacza to, że już wkrótce powinien on powrócić do WWE i jak podają zagraniczne portale, Anglik może wrócić już na pierwszym RAW po Night of Champions.

» Z kolei już po nadchodzącym Monday Night RAW, na antenie WWE Network zostanie wyemitowana pierwsza część wywiadu z Ericem Bischoffem. Druga zostanie wyemitownana w czwartek. Obie potrwają godzinę.

» Natomiast w środę ukaże się 30-minutowy program, w którym Diamond Dallas Page pokaże nam 10 najlepszych momentów w historii WCW Nitro.

» Już w niedzielną noc gala Night of Champions… Zobaczmy, więc jak obstawiają wyniki amerykańscy bukmacherzy:

Seth Rollins vs Sting (wygrana Rollinsa)
Seth Rollins vs John Cena (wygrana Ceny)
Ryback vs Kevin Owens (wygrana Rybacka)
The New Day vs The Dudley Boyz (wygrana New Day)
Nikki Bella vs Charlotte (wygrana Charlotte)
The Wyatt Family vs Roman Reigns, Dean Ambrose i ??? (wygrana Reignsa, Ambrose’a i ???)
Dolph Ziggler vs Rusev (wygrana Zigglera)
Cosmic Wasteland vs Neville & Lucha Dragons (wygrana Cosmic Wasteland)

» JBL i Renee Young, którzy swego czasu prowadzili internetowe show napisali na Twitterze, że są zainteresowani ponowną współpracą i przywróceniem “JBL & Renee Show”.

» Ostatnie WWE SmackDown obejrzało 2.083 miliona widzów, co jest wzrostem w porównaniu do poprzedniego tygodnia, kiedy to niebieską tygodniówkę obejrzało 43 tysiące ludzi mniej.

» Cały czas trwa turniej “Dusty Rhodes Classic”, w którym rywalizują ze sobą tag teamy z NXT. I tak oto na ostatnim live evencie odbyła się walka pomiędzy The Mechanics, a The Vaudevillains. Nie wiemy jednak czy walka to zostanie wyemitowana w telewizji, czy też tylko zamieszczona na YouTube.

» PWInsider poinformowało, że WWE zamierzało na czas WrestleManii 32 przygotować specjalny posąg Hulka Hogana. W wyniku ostatnich kontrowersji, do niczego takiego oczywiście nie dojdzie. Chcielibyście zobaczyć posąg kogoś innego?

Newsy przygotował: Patryk Dereszyński