Live Eventy, NXT divy na RAW? , Try-outy w WWE, John Cena, Oglądalność Tough Enough i Smackdown, Urodziny oraz więcej…

– Portale zagraniczne dużo mówią o dwóch NXT divach które być może zadebiutują już na następnym RAW. Tymi Divami mają być obecna NXT Champion Sasha Banks, oraz Charlotte. Ile jest w tym prawdy zobaczymy już w poniedziałek, ale mówiło się też że te dwie panie były na zapleczu RAW już w ostatni poniedziałek, ale podobnie jak Stardust, nie wystąpiła ta trójka na poprzednim RAW.

– William Regal udał się Japonii razem z WWE w celu przeprowadzenia walk próbnych, które mogą dać szansę na kontrakt z WWE. Udział wzięli: Leona Fujinami, , były mistrz TNA X Division Champion Sanada, Indie wrestler Yohei oraz popularna w tamtym regionie zapaśniczka Hikaru Shida. W Tokio spore wrażenie na WWE nie po raz pierwszy zrobiła Nikki Storm która rywalizuje w organizacji Stardom. Nikki pojawiła się już wcześniej na try-outach WWE, które miały miejsce w Londynie.

– Oto wyniki wczorajszego Live Eventu NXT w Orlando. Na tej gali obecni byli uczestnicy tego rocznego Tough Enough, którzy oglądali ten Live Event w towarzystwie Lity oraz Billy Gunna. Main Eventem była ostatnia walka czyli NXT Champion Finn Balor pokonał Barona Corbina.
Uhaa Nation defeated Axel Tischer
* Dana Brooke defeated Cassie
* Bull Dempsey defeated Marcus Louis.
* Mojo Rawley and Zack Ryder defeated The Mechanics
* NXT Women’s Champion Sasha BANKS defeated Carmella
* Tyler Breeze defeated Tye Dillinger with a Beauty Shot
* The Vaudevillians defeated Blake & Murphy and Chad Gable & Jason Jordan
* Finn Balor defeated Baron Corbin

– Najbliższe Monday Night Raw to także ostatni przystanek przed Battleground, a najbliższe RAW zapowiedziany został Brock Lesnar z Paulem Heymanem.

– Aktor Stephen Amell podobno podczas Comic Con w San Diego mówił zgromadzonym fanom, że wkrótce rozpocznie jakiś projekt w WWE. Czy to prawda przekonamy się wkrótce

– Tymczasem John Cena odwiedził siedzibę firmy odzieżowej JC Penney w Plano (Teksas)
Ma on podpisać z tą firmą kontrakt na wydanie linii ubrań z serii “Never Give Up”

– Na Live Eventach NXT organizowane jest obecnie show “Sawft Talk” prowadzone przez Enzo Amore i Big Cassa. Ponoć są to przygotowania do talk-show które ma być wprowadzone w przyszłych odcinkach NXT.

– Czy są chętni na stanowisko “Senior Manager of Digital Content & Engagement”. Jeśli tak to świetnie, bo TNA szuka osoby na to stanowisko ;-)

– Pozostając w temacie TNA, to oficjele dalej są “napaleni” na sprowadzenie do siebie Alberto Del Patrona i Dolpha Zigglera, z tym że Ziggler w wywiadzie stwierdził że nie podpisze kontraktu z inną organizacją niż WWE, a Alberto nadal czeka z informacją odnośnie nowego sezonu Lucha Underground.

– Ostatni odcinek WWE Tough Enough oglądało w USA 1.221 miliona, a to z kolei oznacza spory wzrost względem 1.047 miliona z zeszłego tygodnia

– Z kolei czwartkowe Smackdown oglądało w USA 2.388 miliona widzów (tydzień temu 2.265 miliona).

– Blog North American Wrestling Rankings który zajmuje się statystykami wrestlingowymi od 2006 roku opublikował że Money in the Bank winner Sheamus odnotował swoją 200- setną telewizyjną wygraną w WWE. Zwycięstwo to odniósł 6 czerwca gdy pokonał przez dyskwalifikację Romana Reignsa.

– Dzisiaj swoje 35 urodziny obchodzi Tyson Kidd. Tysonowi życzymy powrotu do zdrowia, radości z życia i żony Natalyi, samych świetnych walk, i sporego pushu po powrocie z kontuzji.