WWE Superstars 10/7/2015 – Raport

Zaczynamy kolejny odcinek WWE Superstars prosto z Chicago, Illinois

Za stolikiem komentatorskim skład ten sam czyli Rich Brennan, Byron Saxton , Jimmy Uso

“Man That Gravity Forgot” czyli Neville w drodze na ring. Po nim czas na Heatha Slatera, tak więc zaczynamy!

Walka numer 1: Neville vs Heath Slater

Publiczność wyraźnie jest po stronie Adriana, i dla tego też zawodnika należał początek pojedynku, ale Arm-Drag Takedown dał przewagę Slaterowi, który w swój sposób celebrował to.
Dalsza część walki przebiegała w sposób taki że rywale nawzajem wykręcali sobie ręce, jednakże Neville pokazywał przy tym swoje zdolności akrobacyjne. Do głosu ostatecznie doszedł Heath, który zaciągnął rywala na matę, a następnie obijał rywala, a to trwało do czasu gdy Neville przeskoczył nad rywalem w narożniku, za tym Neville wyprowadził Crossbody z drugiej liny, zaraz po tym także i Hurricanranę.
Dalszy atak Nevilla został zastopowany Łokciem i serią ciosów które nic nie dały.
Headlock zapięty, ale po niedługim czasie ex-NXT Champion wydostał się z tego uchwytu Jawbreakerem, ale to było na tyle,gdyż Irish whip został skontrowany, i w narożnik plecami uderzył Neville, który po kolejnych ciosach znowu wylądował w dźwigni.
Niesiony dopingiem swoich fanów Brytyjczyk zdołał się wydostać, dodatkowo wyprowadził Spinning Heel Kick, kopnięcie podbródkowe, Spinning Heel Kick, ale Slater zdołał skontrować kolejną akcję przeciwnika potężnym Leg Lariatem – 2 Count.
Slater nie dowierzał ale musiał się z tym pogodzić, i idąc za ciosem próbował wyrzucić rywala z ringu, ale Adrian zatrzymał się na krawędzi ringu, a gdy tylko Slater to spostrzegł, wpadł on na Enzuigiri.
Po tej akcji Neville ku uciesze fanów wyprowadził swój jak zawsze widowiskowy finisher – Red Arrow! Pinfall!
Zwycięzca via Pinfall: Neville – 4:40. Neville na Superstars – widać brak pomysłu na tego jakże świetnego zawodnika, który w tej walce nie pokazał nic specjalnego, stale musiał się bronić. Slater od lat zajmuje swoją pozycję z której spisuje się znakomicie – rola Jobbera. Brak oceny

 

Pasmo powtórkowe

Przed kolejną walką dostaliśmy obraz tego co działo się znacznie wcześniej, czyli Prime Time Players którzy przygotowywali się do swojej walki. Tam Titus ukazał swojemu partnerowi ich broń. Broń dzięki której pokonają New Day
Tą bronią jest…… prześcieradło :shock:
Titus wytłumaczył Darrenowi że muszą się tym prześcieradłem ciasno owinąć, i dzięki temu będą bezpieczni. Titus dodał też że wiele drużyn chcę stoczyć z nimi walkę o ich tytuły, ale dzisiaj mają oni coś do pokazania.
Na koniec wykonali oni swój taniec miliona dolarów, a ja zadaję pytanie: Co to kurna było :?:

Kolejne pasmo powtórkowe

Walka numer 2: WWE Tag Team Champions – Prime Time Players (Titus O’neil & Darren Young) vs Ascension (Connor & Viktor)

Zaczęli Darren i Viktor, i jako pierwszy przewagę objął Viktor który wyprowadził rywalowi Shoulder Block.
Po tej akcji reprezentant chciał pójść za ciosem, ale wpadł na Rolling Elbow, Atomic Drop, Neckbreaker a to wszystko dało 2 Count. Zmiana w drużynie Ascension i mamy Darren vs Connor. Darren próbował powalić przeciwnika, ale sam wpadł na potężny Shoulderblock, po tym sędzia sprawdził czy z Darrenem jest wszystko OK. Mamy zmianę u mistrzów, i w akcji mamy Titusa i Connora.
Przez moment przewagę miał Connor, ale wpadł on na Body Slam i Leg Drop. Wtedy też do akcji nielegalnie wkroczył Viktor ale szybciutko pożegnał się z ringiem. Poza ringiem dzięki Double Clothesline’owi znalazł się też Connor i przy radości fanów z przebiegu walki udajemy się na reklamy.

A po reklamach w ringu mamy Titusa i Viktora, z tym że Titus zrobił zmianę i na ring zawitał Darren który miał dla przeciwnika Clothesline, i jakieś takie coś co opiszę jako uderzenie tyłkiem co dało 2 Count. Young próbuje dalszego ataku, ale z Viktorem zmienia się Connor, który próbuje zdekoncentrować rywala co mu się udało,gdyż chwycił on rywala za nogi za ring , a tam wyniósł rywala na barki i bez pardonu rzucił nim w barierki.
Gdy powróciliśmy do ringu Ascension drużynowo obijali Darrena, który nie miał ani chwili na choćby próbę zmiany. Gdy wydawało się że wreszcie Sunset Flip coś zmieni to okazało się że Viktor przerwał to wszystko i wracamy znów do początku. Za którymś z kolei razem Darren zdołał się wydostać i poczuł że da radę dokonać zmian ale w brutalny sposób został ugaszony High Knee od Viktora, a żeby być dostatecznie pewnym że Darren nic nie zdziała, to jego partner został zepchnięty z krawędzi ringu, a to spotkało się z niezadowoleniem fanów którzy dali upust temu w postaci buczenia.
Darren znikąd odnalazł dostatecznie dużo sił i wyprowadził Back Body Drop!
Pierwszy jednak dokonał zmiany Viktor który zmienił się z Connorem, ale ten chybił z akcją i wpadł na rozpędzony pociąg zwany Titus O’neil!
Connor wpadł na Shoulder Block, Viktor na Splash w narożniku, na Big Boota załapał się Connor, z kolei Viktor próbował Crossbody, ale Titus przechwycił go i wyprowadził Backbreaker, po którym rzucił rywalem niczym szmacianą lalką. Ale się Titus rozszalał :-D
Fani w ekstazie a O’neil wyprowadza Splash, po którym dołożył Shoulder Block 1..2 ale pin przerywa Viktor, który w ramach zemsty wpada na Gut Check od D-Young’a, ale ten z kolei trafia na Flapjack od Connora. Gdy tylko Connor się odwrócił wpadł na Clash of the Titus! 1..2…3 PINFALL ku zadowoleniu fanów zgarnia PTP!!!
Zwycięzcy walki via Pinfall: WWE Tag Team Champions – Prime Time Players – 7:50 (Pokazane) Sama walka może i nie porwała, ale reakcja publiki mistrzów godna podziwu. Godna polecenia co najwyżej końcówka, która wyszła dość szybko. Ocena: A niech będzie 5/10

Po walce dostaliśmy jeszcze powtórki niektórych akcji z tej walki, a potem to już tylko końcówka starcia John Cena vs Cesaro w którym na szali był United States Title i FINITO.

Odcinek wyszedł mocno średnio.
Do zobaczenia za tydzień, ale w międzyczasie niespodzianki :))