Owens ulepszoną wersją Foleya, Invasion Angle w TNA, Sytuacja Zigglera i wiele więcej

* Mick Foley wymienił się z fanami za pośrednictwem twittera całkiem ciekawymi spostrzeżeniami. Uważa on bowiem, że gdyby Kevin Owens walczył w WWE za jego czasów – ten mógłby stać się lepszym wrestlerem. Docenia to, że tak wielu osobom brakuje go obecnie w TV, ale tak naprawdę nie zniknął. Kevin Owens jest jego szybszą, mocniejszą i bardziej agresywną wersją, którą możemy oglądać każdego tygodnia na RAW i Smackdown.

* Kiedy RAW zeszło z anteny, na ringu wciąż stali członkowie Authority, po tym jak „zniszczyli” Romana Reigsna i Deana Ambrose’a, dopóki radości nie przerwali im Dolph Ziggler, R-Truth i Ryback. Rozpoczął się brawl, z którego zwycięsko wyszli face’owie. Na koniec Ryback przybijał piątki z dzieciakami znajdującymi się z przodu.

* Tydzień temu informowałem o Street Fight, jakie czeka Johna Cene i Ruseva podczas House Show w Pittsburghu. Plany uległy zmianie (w związku z kontuzją Ruseva) i walkę z Ceną stoczy Kevin Owens. Na galę reklamowany jest także pojedynek o pas interkontynentalny między Big Showem i Rybackiem oraz – co również wiadomo już od tygodnia – Chris Jericho.

* CHIKARA ogłosiła, iż na King of Trios (4-6 wrzesień) powróci BWO – Blue World Order, w skład którego wejdą  Big Stevie Cool, Da Blue Guy i Hollywood Nova.

* Według Wrestling Observer, wszyscy wrestlerzy, którzy opuścili TNA i zostali „przetransferowani” do Global Force Wrestling, wezmą wkrótce udział w Invasion Angle pomiędzy dwoma federacjami. Wygląda więc na to, że talenty które przeniosły się do GFW wrócą niedługo do TNA, w tym James Storm.

* Jak się okazało, Destination America nie miało pojęcia o tym, że na ostatnich tapingach gali TNA pojawi się Jeff Jarrett i ostatecznie wystąpi w telewizji. Wywołało to podobno niemałe oburzenie przedstawiciela stacji. Wrestlerzy federacji również nie spodziewali się powrotu założyciela Total Nonstop Action Wrestling.

* Interesująco wygląda obecna sytuacja na linii Dolph Ziggler – WWE. Tydzień temu informowaliśmy, że były writer TNA przekonany jest o dołączeniu Dolpha do TNA, później można było przeczytać, że Ziggler podpisał nowy kontrakt z WWE. Wygląda na to, że „Showoff” nowej umowy jeszcze nie podpisał, chociaż federacji mocno zależy na tym podpisie. Wrestler sam deklaruje, że kocha WWE, ale może zniknąć na jakiś czas. W innym wywiadzie zaś unikał odpowiedzi na ten temat.

* Pro Wrestling Illustrated, jeden z najdłużej działających magazynów dotyczących wrestlingu ogłosił dzisiaj, iż nie będą tam dłużej postrzegali TNA World Championship jako “World Title”. Jedyny pas, który będzie tak nazywany to WWE World Heavyweight Championship.

* Natalya była obecna na backstage’u podczas ostatniego odcinka RAW i wystąpiła w poniedziałkowym evencie Be a Star wraz z New Day. Prawdopodobnie pojawi się także podczas dzisiejszych tapingów Smackdown. Jak wiemy, poprosiła ona o trochę czasu wolnego w związku z kontuzją jej męża Tysona Kidda, który będzie pauzował przez ponad rok.

* Jeśli już o nim mowa, „pochwalił” się on wyglądem swojej szyji po operacji :

CItN5uxWUAEz0UX

* Kilkanaście dni temu 2k wypuściło informacje, jakoby roster WWE2k16 był największy w historii gier o tematyce wrestlingu (dokładnie 120 wrestlerów), co wywołało masę pytań dotyczących tego, między innymi czy dotyczy to też różnego rodzaju wydań DLC. 2k potwierdziło dzisiaj, że wszystkie te postaci będą grywalne od razu w grze.