Nowy theme song Paige?, Walka Jinder vs Brock z sędzią specjalnym?, Plany na walkę Horsewomen vs Horsewomen, John Cena grający na pianinie z okazji 900 tysięcy subskrypcji

» Jak wiadomo Paige ostatnio ciężko trenuje aby powrócić do ringu WWE. Coraz więcej plotek pojawia się co do nowego theme songu dla byłej mistrzyni Divas. Jorge Hernandez, menadżer piosenkarki o pseudonimie Shayla, wrzucił na twittera demo zremixowanego theme songu Paige z podziękowaniami dla WWE za możliwość wykonania tego. Jest też możliwość, że jest to jedynie piosenka do fimu WWE Studios o Paige. Poniżej zamieszczamy tego tweeta:

» Jak informowaliśmy wcześniej WWE planuje dodać stypulację special guest referee podczas walki pomiędzy WWE Championem Jinderem Mahalem i WWE Universal Championem Brockiem Lesnarem podczas gali Survivor Series. Trzema głównymi kandydatami do tej roli są: John Cena ( miałby rozpocząć się story line z Jinderem do WM34), The Rock i WWE Hall of Famer Stone Cold Steve Austin.

» WWE dalej planuję walkę Horsewomen vs. Horsewomen pomiędzy Charlotte Flair, Becky Lynch, Sashą Banks i Bayley vs. Ronda Rousey, Shayna Baszler, Jessamyn Duke i Marina Shafir. Walka ta planowana jest na WrestleManię 34 w Nowym Orleanie. Głównym powodem przesunięcia w czasie tej walki jest walka kobiet Raw vs SmackDown podczas Survivor Series. Drugim powodem jest czas, który Ronda, Duke i Shafir będą mogły przeznaczyć na treningi.

» Na koniec mamy Johna Cenę grającego na pianinie z okazji 900 tysięcy subskrypcji na kanale Bella Twins w serwisie YouTube.