Przyszłość Dolpha Zigglera, Nowy zawodnik w WWE, Dalsze problemy Daniela Bryana, Nowa gra WWE, Były TNA World Heavyweight Champion za kulisami tapingów Impact Wrestling i wiele więcej!

0

* Na początek dość istotny news dotyczący Dolpha Zigglera i jego przyszłości w WWE. Otóż ostatnio informowaliśmy o niezadowoleniu Zigglera z powodu braku pushu, jednak wg PWInsider były World Heavyweight Champion podpisał właśnie nowy kontrakt z federacją. Na razie są to tylko pogłoski i czekamy na potwierdzenie tej wiadomości.

* Natomiast pewne jest już to, iż WWE przywitało nowego zawodnika. Jest nim Cezar Bononi z Brazylii, który niedawno brał udział w tryoutach. Wrestler ten występował w brazylijskiej federacji – Brazilian Wrestling Federation jako V8 Big Block.

* Jak się okazuje, Triple H był odpowiedzialny za ostanie RAW z Indianapolis, podczas gdy Vince McMahon był w Orlando na przygotowaniach do Tough Enough. Triple H miał zapewnioną pomoc Mike Mansury. Na SmackDown zarówno Hunter jak i Vince byli nieobecni.

* Na lipcowe live eventy WWE początkowo zapowiedziana była walka Roman Reigns vs Seth Rollins, jednak została zamieniona na walkę uliczną pomiędzy Sethem Rollinsem a Deanem Ambrosem.

* Ostatnio dowiedzieliśmy się, że Rey Mysterio był obecny na ostatnim promowaniu nowego filmu „Terminator: Genesis.”

* Problemy zdrowotne Daniela Bryana, wynikające z meczu przeciwko Sheamusowi po WrestleManii 31 to wstrząs mózgu. Jednakowoż odnowiła się jego kontuzja przez którą pauzował ostatnio. Jak więc widać, sytuacja Bryana nie wygląda za najlepiej i nie wiadomo kiedy zawodnik ten wróci do ringu.

* Mr. Money in the Bank Sheamus udzielił ostatnio krótkiego wywiadu dla JoJo, w którym stwierdził, że jego zwycięstwo na Money in the Bank było w pełni zasłużone. Stwierdził również, że wszystko co się liczy to, to co jest w jego walizce.

* Studio 2K podało, że nadchodząca gra video WWE 2K16 będzie posiadała największy roster w grach o WWE. Dostępnych będzie ponad 120 unikalnych postaci. Jak spekulowano wcześniej, w grze nie znajdziemy jednak 5 różnych modeli Johna Ceny oraz 8 różnych modeli Marka Henry’ego.

* Poniżej TOP 10 momentów z ostatniego odcinka WWE SmackDown:

* Trwają tapingi TNA Impact Wrestling, a sporą ciekawostką jest, że za kulisami znajduje się były TNA World Heavyweight Champion.. Bully Ray <zaznacz, aby przeczytać>. Bardzo prawdopodobne jest, że powróci on do federacji Dixie Carter.

 

Newsy przygotowali: Dominik Gryzełko i Patryk Dereszyński