Nowy przydomek Adama Rose’a, Gunner w NXT?, The Rock na live evencie, James Storm żegna się z TNA, Informacje po tapingach Impact Wrestling i wiele więcej!

» Adam Rose oznajmił, że zmienia swój ring name na “Hot Hot Adam Rose“. Na taki właśnie przydomek zmienił swoją nazwę na Twitterze.

» Niedawno zwolniony z TNA, Gunner, wyznał ostatnio publicznie, że jego celem za dzieciaka był występ na WrestleManii. Teraz bardzo poważnie patrzy w kierunku NXT i w przyszłości chciałby rywalizować właśnie w tym brandzie.

» W najnowszej, 55. już serii figurek zawodników WWE od firmy Mattel znajdą się Charlotte, The Undertaker, Sting, Bray Wyatt, John Cena, Randy Orton, Kane oraz El Torito. Dla byłej mistrzyni kobiet NXT będzie to pierwsza taka figurka.

» Lita w czwartek, wieczorem, odwiedziła adeptów tegorocznej edycji Tough Enough. Jak widać na załączonym zdjęciu, pomagała im w przygotowaniach do wielkiej kariery, tłumacząc im pewne rzeczy.

» Już jutro po Monday Night RAW na WWE Network zadebiutuje nowy program – “Served”. Poniżej jego zapowiedź:

» Niezłą niespodziankę sprawił swoim fanom The Rock, który pojawił się na wczorajszym live evencie w Bostonie. Przerwał on segment Bo Dallasa, a następnie wykonał mu Rock Bottom i People’s Elbow. Video z tego zdarzenia poniżej:

» 10 najszybszych zmian posiadaczy tytułów mistrzowskich w WWE:

» Brian Fritz ze Sporting News poinformował na Twitterze, że James Storm, podobnie jak Magnus, chce opuścić TNA po dzisiejszej gali Slammiversary. Jak widać, sytuacja w federacji Dixie Carter nie wygląda obecnie zbyt kolorowo…

» Jeff Jarrett wypowiadał się ostatnio na temat współpracy TNA z GFW. Jak zaznaczył, głównymi parterami Global Force Wrestling są NJPW z Japonii i AAA z Meksyku. Współpracują też z wieloma innymi organizacjami na całym świecie i jeśli TNA zaproponowałoby im także taką współpracę, ciężko byłoby odmówić. Według Jeffa Jarretta, nawiązywanie współpracy między federacjami wrestlingowymi jest bardzo potrzebne dla tego biznesu.

» Na koniec dzisiejszego newspacku, kilka istotnych informacji z ostatnich tapingów TNA Impact Wrestling (zaznacz, aby przeczytać):

⇒ Kurt Angle ogłosił, że ma guza na szyi i będzie musiał przejść operację. Oznacza to tym samym przerwę w występach na ringu TNA, Kurta Angle’a.

⇒ W jednym z odcinków, Austin Aries walczył z Rockstar Spudem. Warunek walki był taki, że jeśli Aries przegra, będzie musiał pożegnać się z TNA. Tak też się stało i Double A opuścił federację Dixie Carter. Odcinek ten zostanie wyemitowany 29 lipca, bądź 5 sierpnia.

⇒ Dixie Carter i Mike Tenay wprowadzili Jeffa Jarrett’a do tegorocznej klasy TNA Hall of Fame. Odcinek ten podobnie jak walka Ariesa, zostanie wyemitowany 29 lipca, bądź 5 sierpnia.

https://pbs.twimg.com/media/CIjBJV9WwAAd3O5.jpg