Oglądalność tygodniówek WWE, Kolejna wrestlerka w Mae Young Classic, 2-krotna mistrzyni TNA Knockout kończy karierę, GFW Impact na żywo, Kontrowersyjne zachowanie Alberto El Patrona

» Oglądalność Monday Night RAW w tym tygodniu wyniosła 2.839 miliona widzów przed telewizorami, co oznacza spadek o 4,6% w porównaniu z poprzednim tygodniem, kiedy to czerwoną tygodniówkę obejrzało 2.976 miliona widzów. Co ciekawe wysoki spadek (11%) zaliczyło także SmackDown Live. Powrót Johna Ceny i walka Naomi z Laną o mistrzostwo kobiet nie przełożyły się zbytnio na oglądalność, ponieważ brand Shane’a McMahona i Daniela Bryana oglądało przed telewizorami zaledwie 2.329 miliona widzów. W zeszłym tygodniu liczba ta wyniosła 2.603 miliona widzów. RAW pobiło więc SmackDown w tym tygodniu o 22%.

» Australijska wrestlerka Demi Bennett, która po podpisaniu kontraktu z WWE przyjęła ring name Rhea Ripley została dodana do turnieju May Young Classic, gdzie będzie konkurowała razem z 31 innymi zawodniczkami. Bennett odbyła tryouty w World Wrestling Entertainment w 2014 roku.

» Po tym jak Gail Kim ogłosiła zakończenie kariery wraz z końcem 2017 roku, kolejną knockoutką, która zdecydowała się opuścić wrestlingowy ring jest zawodniczka mająca polskie korzenie Velvet Sky. Jak wyznała w jednym z wywiadów, chce się teraz skupić na college’u, który porzuciła ze względu na karierę w TNA. Trenowała i występowała od 2003 roku, była dwukrotną mistrzynią TNA Knockouts. Obecnie Velvet Sky chce pracować jako trenerka personalna, a także pomagać w szkółce Team 3D Academy, która znajduje się w Danbury.

» Poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się nowe intro GFW Impact:

» Z kolei jeśli chodzi o GFW, 17 sierpnia czeka nas odcinek na żywo. Będzie to specjalna edycja Impact pod nazwą “Destination X”. Podczas tego wieczora zostaną zaprezentowane także nowe pasy mistrzowskie. 18, 19 i 20 sierpnia odbywać się będą tapingi.

» Obecnie zaś końca dobiegają trwające aktualnie tapingi i co ciekawe, po zakończeniu jednych z nich, Alberto El Patron wziął do rąk mikrofon i ponownie zaczął przemawiać o WWE. Gdy, zaczął używać słów “fuck” oraz poruszać kontrowersyjne tematy, produkcja podgłośniła muzykę i wyciszyła mu mikrofon. El Patron wykrzyczał, że ma dość wystarczająco głosu, żeby krzyczeć, jednakże po jakimś czasie sobie odpuścił. Jak myślicie, czy tak kontrowersyjne zachowania Alberta mogą mieć wpływ na jego dalszą karierę w GFW?