Kurt Angle vs Zack Sabre Jr, Powód odejścia Brie Belli, Live Event w MSG, Kontuzja Harpera

» Wszystko wskazuje na, to że żona byłego mistrza WWE Daniela Bryana, Brie Bella również rozstanie się z największą federacją na świecie, a ma to nastąpić na pierwszym RAW tuż po WrestleManii. Prawdopodobnie decyzja Brie jest związana ze złym stanem zdrowia Daniela, który wymaga wsparcia i całodobowej opieki. Kolejna przykra informacja 🙁

» WWE Superstar Luke Harper w tym tygodniu nie weźmie udziału w live eventach z powodu urazu kolana, którego nabawił się podczas poniedziałkowego Monday Night RAW. Z początku uraz wydawał się niegroźny, ale czy na pewno? Otóż nie! Jak się okazuje kontuzja członka The Wyatt Family jest o wiele poważniejsza niż przypuszczano i wyeliminuje go na 5 do 7 miesięcy, czyli Luke powróci około SummerSlam.

» Były spiker WWE Jonathan Coachman niespodziewanie pojawił się w Madison Square Garden podczas najnowszego live eventu.

» Za pośrednictwem facebooka zostaliśmy poinformowani przez federację Great Britain’s Revolution Pro, że w niedalekiej przyszłości w York Hall, Londyn będziemy świadkami pojedynku między byłym mistrzem WWE Kurtem Angle, a obecnie najlepszym europejskim wrestlerem Zackiem Sabre Jr.

» Były wrestler WWE NXT Sami Callihan podpisał kontrakt z federacją Lucha Underground. Wkrótce więcej informacji 😉