Bob Backlund w narożniku Darrena Younga, Face Turn czołowej gwiazdy WWE, Charytatywna akcja Cody’ego Rhodesa i Kurta Angle’a, Kolejny singiel R-Trutha, Nowy trener w Performance Center

» WWE Hall of Famer – Bob Backlund pracował na ostatnich live eventach jako manager Darrena Younga co mogłoby oznaczać, że już wkrótce segmenty Younga z Backlundem zostaną przeniesione także do WWE TV, gdzie oprócz rad i poleceń udzielanych przez Hall of Famera, ten będzie stał także w narożniku swojego podopiecznego.

» Tymczasem wiele wskazuje na to, że także już wkrótce będziemy świadkami face turnu Sheamusa, gdyż ten występował jako face na sobotnim live evencie walcząc w Tornado Matchu o mistrzostwo Stanów Zjednoczonych przeciwko Cesaro, Kalisto, Samiemu Zaynowi i rzecz jasna Rusevowi.

» Jak wiemy, Kurt Angle i Cody Rhodes stoczą 27 sierpnia pojedynek na gali Northeast Wrestling w ramach czego obaj panowie rozpoczęli specjalną akcję charytatywną wypuszczając na sprzedaż koszulki “Angle vs Rhodes”.

» R-Truth zaznaczył na Twitterze, że już niebawem ukaże się jego kolejny hip hopowy singiel pt. “I Be Like”.

» Jak informuje PWInsider, gwiazda wrestlingu – Stevie Richards planowany jest na nowego trenera w WWE Performance Center. Tymczasem ostatnio w Performance Center gościł angielski weteran wrestlingu – Johnny Moss co zaznaczył na Twitterze Matt Bloom. W przypadku Mossa była to jednorazowa wizyta, z kolei Richards rozważany jest w kwestii stałego pobytu.