Bilety na pierwszą tygodniówkę AEW wyprzedane – ile było sztuk?, Znana brytyjska federacja kończy działalność, Babatunde w filmie Netflixa i WWE Studios

» W około 3 godziny po rozpoczęciu sprzedaży, All Elite Wrestling poinformowało, że wszystkie bilety na ich pierwszą tygodniówkę zostały wyprzedane. Przypomnijmy, że odbędzie się ona 2 października i będzie transmitowana na żywo w TNT. Według Dave’a Meltzera AEW sprzedało ponad 9,200 sztuk biletów, natomiast Bryan Alvarez poinformował, że sprzedano od 9,200 do 10,000. Dodatkowo jak twierdzi Meltzer, za tydzień do sprzedaży ma trafić dodatkowa pula biletów, czyli jakieś tysiąc sztuk.

» Po trzech latach od startu działalności, Defiant Wrestling znane wcześniej jako What Culture Pro Wrestling (WCPW) oznajmiło, że zamykają federację. Za pośrednictwem mediów społecznościowych, Defiant napisało:

„To była niesamowita podróż w ciągu ostatnich trzech lat, ale z ciężkim sercem ogłaszamy, że podróż musi się skończyć. Każdemu kto uczestniczył w naszym show, występował lub oglądał… dziękujemy.”

» WWE Studios i Netflix zaczęły pracę nad nowym filmem „The Main Event”, który ma opowiadać o 10-letnim chłopcu, który jest prześladowany w szkole, ale za pomocą maski luchadora marzy o zostaniu gwiazdą WWE. Co ciekawe, do obsady w Vancouver dołączył Babatunde Aiyegbusi, a oprócz niego swoje role dostali także WWE Champion Kofi Kingston, The Miz, Sheamus, Keith Lee, Mauro Ranallo, WWE Hall of Famer Beth Phoenix, Bray Wyatt, Heavy Machinery oraz John Cena. Według PWInsider, Babatunde będzie w filmie czarnym charakterem. Premiera zaplanowana jest na 2020 rok.