WWE NXT 2/12/20 – Raport

Na rozpoczęciu gali pokazano Damiana Priesta znajdującego się w ringu i zmierzającego do niegoNorth American Championa Leona Ruffa zapowiedzianego jako partnera Priesta oraz Johnny’ego Gargano przy stole komentatorskim.

 

Pokazano ujęcie gdzie Priest wychodzi z biura Regala i mówi że zastąpi nieobecnego Curta Stalliona w tag team’ie z Ruffem by upewnić się że Leon dotrze do TakeOver, Joaquin Wilde przerywa Priest’owi próbując go zastraszyć po czym zostaje popchnięty na metalową bramę.

 

 

 

 

 

Damian Priest i North American Champion Leon Ruff vs. Legado Del Fantasma (Cruiserweight Champion Santos Escobar i Raul Mendoza)

 

 

Priest na końcu walki powalił Escobara z brzegu ringu po czym trafił Mendozę wykonującego dive z narożnika forearm’em, gdy Damian szykował się do wykonania The Reckoning (Rolling Cutter) Ruff wykonał na nim zmianę. Po Reckoning i Frog Splashu Z Narożnika od Ruffa, Leon przypina Raula.

Zwycięzcy przez przypięcie – Damian Priest i North American Champion Leon Ruff.

 

 

 

 

Pokazano winietę TakeOver War Games w której Ripley i Moon odwiedzają pracującą w garażu Shotzi. Ember mówi że mają dla niej prezent a Rhea że maszyna wojny potrzebuje silnika. Cała trójka obserwuje coś na wzór światła z walizki w Pulb Fiction i Shotzi mówi że jej się to podoba po czym dodaje że „pora iść na wojnę”.

 

 

 

 

 

Zaprezentowano promo wideo promujące męski War Games Match. Undisputed Era jedzie limuzyną po czym siedzi w restauracji gdy Cole mówi że ostatnie tygodnie nie były dla nich najlepsze ale dominowali NXT od lat ale nigdy nie byli w podbramkowej sytuacji jak teraz a to daje mu wiele do myślenia. Wszyscy zgadzają się że pora by odzwierciedlić sobie pewne rzeczy i po paru sek. milczenia Fish mówi że rozmyślał już dość długo i pora skopać komuś tyłek z czym zgadza się reszta.

Po chwili Cole wznosi toast za McAfee za bycie tak mądrym i tak głupim jednocześnie.

 

 

 

 

 

Candice LeRae, Toni Storm, Dakota Kai i Raquel Gonzalez udzielały wywiadu dla McKenzie Mitchell. Candice została zapytana co sądzi o drużynie Shotzi, mówi że Shotzi ma 2 zawodniczki i to zdrowo poobijane, wspomniała że Indi Hartwell poświęciła się dla jej drużyny dając się trafić zamiast niej i dodaje że ma nieprzewidywalność u Storm, siłę u Gonzalez oraz elastyczność u Dakoty. Dziś zostanie pokazana siła w całej okazałości. Raquel mówi że zdobędzie przewagę w War Games Match’u a Shotzi będzie się czuła jak rozjechana przez czołg.

 

 

 

Cameron Grimes pokonał Augusta Greya wykonując spinning side slam na Cave-In (Leaping Dbl Foot Stomp).

 

Po walce Grimes wziął pas z uprzężą na dłonie z którą przyszedł do ringu mówiąc że jeśli Lumis chce być związany z pasem do prawdziwego mężczyzny jak on popełnia błąd. Cameron zakłada uprząż na dłoń Greya i powala go clothesline’em, następnie bije go pasem po plecach.

Grey wytacza się za ring a Grimes mówi że może uciekać ale wciąż jest przywiązany. Cameron prezyciąga linę nie wiedząc że z pod ringu wyciąga przywiązanego do niej Lumisa. Dexter powala Camerona serią ciosów i uderza go pasem po czym Grimes ucieka z ringu.

 

 

 

 

Jake Atlas pokonał Tonny’ego Neese’a unikając Running Knees (Facewash Knee) wykonując leaping shoulder jawbreaker na Cartwheel DDT.

 

McKenzie Mitchell gratuluje Jake’owi wygranej mówiąc że ma za sobą parę ciężkich tygodni. Atlas mówi że to jak wzór że musi zrobić kilka kroków w tył by wykonać jeden duży na przód. Złe rzeczy trafiają się zawsze i gdy tylko chce odpuścić udaje mu się je odwrócić. Musiał dać się poobijać by przypomnieć sobie że bycie na szczycie to nie żart. Nie stoi teraz jako Cruiserweight Champion ale pozbierał się wygrywają a to dopiero początek i będzie przeć do przodu na Escobara i jego tytuł.

 

 

 

 

 

 

Pat McAfee ze swoją drużyną zmierza do ringu mówiąc że Vic Joseph ssie i powinien się zamknąć. Chce przekazać wyrazy uznania dla zmarłego Pata Pattersona co ma się kompletną przeciwnością wobec przegrywów w domu oglądających go  oraz Undisputed Ery zmuszając się do oglądania ich wideo w restauracji.

To wyglądało jak najbardziej lamersko spędzony wieczór jaki widział. Wynajęte smokingi na które nie pasowali, wino z kartonu pite w kieliszkach, przebywając na zapleczu kuchni ubogiej pizzerii bo reszta wstydziła się ich jako gości.

Pat mówi że jego drużyna została stworzona z pieniędzy i to sporych. W świetność trzeba zainwestować i dokładnie to zrobił z tymi trzema mężczyznami nie licząc Mercedesa którego kupił komuś kogo z nimi nie ma. Dodaje że są warci więcej niż cała publkia razem wzięta i rządzą tym miejscem od momentu pojawienia się.

W tą niedzielę będzie chodzić o ludzi jak Pete Dunne najdłużej panujący U.K. Champion na świecie, człowiek który kończy kariery i pokonał O’Reilly’ego w ladder matchu zdobywając przewagę dla jego drużyny z niewielką pomocą przystojnego, zamaskowanego mężczyzny. Będzie chodzić o ludzi jak Lorcan i Burch maineventerów mających wspólnie 30 lat stażu i najlepszy tag team na planecie.

Gdy UE siedzi w swoich małych piwnicach głupich matek i oglądają go niech pomyślą o każdym kopnięciu jakie dał Cole’owi, każdym ciosie i uderzeniu w klatkę które otrzymają. Dunne mówi że w niedzielę zakończą UE. Pat mówi że to niekwestionowane, są najlepsi, fani ssą, na razie.

 

 

 

 

Pokazano Xię Li oraz Boa testujących wytrzymałość pod wodą i Azjatę którego nazywa mistrzem by powtórzyli ćwiczenie kilkukrotnie. Następnie Li i Boa kłaniają się kobiecie w czarnym welonie po czym oboje zostają uderzeni kijem plecy.

 

 

Ever-Rise zostaje zaatakowane przez Imperium przed walką z Grizzled Young Veterans. Barthel mówi że dywizja drużynowa NXT należy do nich. Drużyny jak Breezango czy Lorcan i Burch mieli swój czas ale przyszli by odesłać ich tam gdzie ich miejsce a dziś zajmą się Drake’iem i Gibsonem.

 

 

Grizzled Young Veterans vs. Imperium zakończyło się bez wyniku w trakcie przerwy gdy Ever-Rise zaatakowało obie drużyny po czym wsiedli do samochodu i odjechali.

 

 

 

 

W kolejnej lekcji “Thatch As Thatch Can” Timothy Thatcher mówi o przegrywaniu przez odwracanie uwagi. Często się zdaża że czyjaś muzyka zaczyna grać, ktoś pojawia się przy ringu bądź na trybunach. Więc dziś pokaże jak sobie z tym radzić. Gdy Thatcher odwraca się widzi Tomaso Ciampę. Thatcher mówi że musi opuścić ring ponieważ już ma uczniów. Ciampa mówi że nie przyszedł by się uczyć tylko by nauczać. Thatcher powtarza że nie ma z nim problemu. Tomaso mówi że jest wielkim rozczarowaniem. Timothy mówi że nie da się sprowokować po czym sprowadza Ciampę na matę lecz on wstaje i powala go forearm’em.

Uczeń Thatchera atakuje Ciampę razem z Timothym, Thatcher wbija Ciampę w siatkę przy barierkach po czym wrzuca go do ringu, Tomaso rusza za nim lecz Thatcher zapina gilotynę a Ciampa traci przytomność.

 

 

 

 

McKenzie Mitchell pyta czy lekcja Thatchera miała na celu zwabienie Ciampy. Thatcher mówi że będąc szczery nie wiedział że się pojawi. Mało tego jest pod wrażeniem że jego uczeń przejął inicjatywę. Uczeń który właściwie się czegoś uczy. Dziś Tomaso nauczył się czegoś o odwróceniu uwagi a w niedzielę nauczy się czegoś o szacunku.

 

 

 

 

Shotzi Blackheart pokonała Raquel Gonzalez zdobywając przewagę dla swojej drużyny w War Games Matchu na TakeOver. Pod koniec drużyna Shotzi i Candice zaczęły bić się w okół ringu. Io Shirai wyrzuciła Gonzalez za ring wykonując asai moonsalut na zawodniczki walczące za ringiem po czym Blackheart wspięła się na drabinę i ściągnęła walizkę.