Były wrestler WWE aresztowany za przestępstwa seksualne wobec nieletniej, Triple H jest otwarty na biznesy z innymi federacjami, Dlaczego Santana opuścił ostatnie Dynamite?, Wyniki oglądalności Wednesday Night War

» Były wrestler WWE, TNA i ROH Owen Travers [prawdziwe nazwisko John Washington] został aresztowany przez policję Las Vegas w związku z przestępstwami seksualnymi popełnionymi na nieletniej, jak podaje KNTV Last Vegas. 33-letni Travers został podobno aresztowany 25 listopada.  Według policji z Las Vegas, mógł on skrzywdzić więcej ofiar. Travers zadebiutował w WWE w 2018 roku podczas odcinka Smackdown Live 11 grudnia, gdzie wraz z Nathanem Ryanem przegrał z Shane McMahonem i The Mizem. Travers i Ryan walczyli pod nazwą „The Vegas Boys” i wystąpili w kilku dark matchach dla WWE. Rok później Travers zadebiutował w Impact Wrestling 4 października, przegrywając z Johnnym Swingerem. Owen  walczył także w kilku meczach dla Ring of Honor.

» AEW trafiło na pierwsze strony gazet po tym, jak ich partnerstwo z Impact Wrestling zostało upublicznione. Podczas niedawnej rozmowy z mediami Triple H stwierdził, że WWE jest zawsze otwarte na współpracę z inną federację. Powiedział, że chodzi o to, co jest dla nich korzystne w dłuższej perspektywie. Długoterminowy okres dla WWE to pięć lub dziesięć lat, a nie miesięcy.

Jesteśmy otwarci na biznes na wiele sposobów i na wiele rzeczy. Myśli i błędne wyobrażenia ludzi, ich postrzegana wiedza o tym, co robimy i jak myślimy, są często bardzo błędnie interpretowane i niedokładne. Czy jesteśmy otwarci na odpowiednie możliwości biznesowe? Tak, w każdej chwili jesteśmy otwarci na różne rzeczy. Zależy to tylko od tego, czym one są i czy są dla nas korzystne w dłuższej perspektywie. Kiedy mówię długoterminowo, nie mam na myśli trzech miesięcy, mam na myśli 10 lat. Długoterminowe. Tak myślimy. Niekoniecznie martwimy się o minuty. Jestem otwarty na biznes, myślę, że Vince mówi, jestem z nim wystarczająco długo, że jeśli jest to właściwe i znaczące dla biznesu, jest otwarty na wszystko.

» Według Bodyslam, Santana był nieobecny na Dynamite z powodu osobistego problemu. Nie było go nawet w Jacksonville przed nagraniem. Jest mało prawdopodobne, że Santana będzie częścią segmentu Inner Circle’s Ultimatum w przyszłym tygodniu. Frakcja zagłosuje, czy kontynuować, czy zerwać. Ponieważ AEW nagrywa dzisiaj przyszłotygodniowy odcinek, Santany prawdopodobnie znowu nie będzie. Nie wiadomo, jaki jest osobisty problem, który powstrzymał Santanę przed Dynamite. Miejmy nadzieję, że wszystko jest w porządku. Podkreślono również, że nie ma to związku ze zdrowiem i „powiedziano, że nie jest chory”.

» AEW przedstawiło nam Winter Is Coming. WWE NXT wyemitowało program go-home przed WarGames. Jak potoczyły się sprawy podczas środowej wojny brandów? Showbuzz Daily donosi, że Winter Is Coming AEW Dynamite przyciągnął średnio 913 000 fanów. WWE NXT przyciągnęło 658 000 widzów. Dla porównania, w zeszłym tygodniu AEW Dynamite przyciągał średnio 710 000 widzów. WWE NXT przyciągnęło 712 000 widzów. Następnie zaktualizowane dane dotyczące oglądalności przekazały, że oba programy zgromadziły po 712 000 widzów.