Kenny Omega chce zmierzyć się z największymi gwiazdami WWE w dream matchu, Co zmienił Vince McMahon podczas ostatniego SmackDown?, Były gwiazdor ROH i Impact Wrestling kończy karierę!

» Gwiazda AEW, Kenny Omega, niedawno rozmawiał z Forbesem, aby promować przyszłotygodniowe Winter is Coming AEW Dynamite, w której zmierzy się z Jonem Moxleyem o mistrzostwo AEW. Zapytany o wskazanie swojego „idealnego przeciwnika” spoza AEW, Omega powiedział, że chciałby pracować z AJ Stylesem, Sethem Rollinsem i The New Day.

AJ [Styles] i ja pracowaliśmy razem w NJPW. Uratował mnie na wiele sposobów, kiedy myślałem o możliwości zrezygnowania z wrestlingu. Był przy mnie, aby pomóc mi wskazać właściwy kierunek i myślę, że byłby świetnym przeciwnikiem.

Dodając, że praca z The New Day „byłaby fajna”, Omega odniósł się do swoich porównań ze SmackDown Superstar Seth Rollinsem.

Często porównuje się mnie do Setha Rollinsa. Seth jest świetnym wrestlerem i myślę, że moglibyśmy razem rozegrać kilka naprawdę świetnych walk.

Omega powiedział, że chciałby spotykać się z „naprawdę dobrymi facetami”, a nie tylko z utalentowanymi pracownikami na ringu.

Chcę tylko pracować z dobrymi ludźmi – nie z dobrymi ludźmi w tym sensie, że są utalentowani na ringu, ale z ludźmi, którzy są naprawdę dobrymi facetami, z którymi fani chcieliby zobaczyć, jak się zmagam. Pod koniec dnia chciałbym po prostu walczyć z przeciwnikami, którzy byliby najbardziej podekscytowani, ponieważ tak naprawdę w tym wszystkim chodzi.

Podczas wywiadu Omega podkreślił, dlaczego AEW jest domem dla „najlepszych tag teamów na świecie” i że miał zaszczyt być specjalistą od tag teamów przez pierwszy rok w federacji. Omega i „Hangman” Adam Page przez kilka miesięcy dzierżyli AEW World Tag Team Championship.

Patrzę wstecz na swój pierwszy rok i oceniam go bardzo, bardzo pozytywnie. W AEW mamy najlepsze tag teamy na świecie. Uważałem za zaszczyt konkurować w dywizji tag team i pracować z tak wieloma utalentowanymi zespołami. Żal mi każdego, kto nie może zrozumieć, że rywalizacja w kategorii tag team [AEW] jest tak samo ważna, jak walka o mistrzostwo świata w pojedynkę.

» W tym tygodniu za kulisami SmackDown panował duży chaos, dlatego też nie ogłoszono żadnych meczów aż do około dwudziestu minut przed rozpoczęciem programu. Vince McMahon spóźnił się znacząco, ponieważ nie wylądował na lotnisku przed 12:30. Załoga SmackDown musiała czekać więc na McMahona, ponieważ wiedzieli, że wszystko się zmieni. Ringside News dowiedział się, że „wiele się zmieniło, ale mniej niż zwykle”. Jest to porównanie z poprzednimi tygodniami, kiedy cały skrypt niebieskiego brandu został zmieniony. Członek zespołu kreatywnego poinformował, że „rzeczy związane z Romanem się nie zmieniły”. Jest to typowe, ponieważ Reigns, Paul Heyman i Vince McMahon „robią to dobrze”. Powiedziano również, że finisz meczu Daniela Bryana i Samiego Zayna się zmienił. Nie odnotowano, jakie miało być pierwotne zakończenie tej walki, ale to, co otrzymaliśmy, nie było pierwotnie napisanym scenariuszem.

» Były gwiazda ROH i Impact Jimmy Rave ogłosił, że kończy swą karierę z powodu infekcji, która spowodowała, że ​​lekarze amputowali mu lewą rękę powyżej łokcia. Jimmy Rave był szkolony przez Murder One i zadebiutował w pro-wrestlingu w 1999 roku, z kolei w ROH w 2003 roku. W 2006 wygrał Trios Tournament z Abyssem i Alexem Shelleyem. Po opuszczeniu ROH w 2007 roku przeszedł do Total Nonstop Action Wrestling (Impact Wrestling). Rave wraz z  Lance Archerem występował w The Rock ‘n Rave Infection. W grupie była też Christy Hemme. Jimmy Rave był pierwszym w historii Great Championship Wrestling Championem. Posiadał również kilka tytułów, takich jak CZW Iron Man Championship, NWA World Junior Heavyweight Championship i NWA Wildside Junior Heavyweight Championship.

Przez ostatnie 21 lat byłem bardzo błogosławiony w zawodowym wrestlingu i spełnianiu moich marzeń. Dzisiaj to marzenie się dla mnie skończyło i mam nową rzeczywistość. W zeszły wtorek mój świat się zawalił, kiedy lekarze wykryli infekcję w moim lewym ramieniu. Próbowałem to wytrzymać, ale zanim zobaczyłem lekarza, było już za późno i musieli amputować moje lewe ramię powyżej łokcia. Tym samym skutecznie kończąc moją karierę ringową.
Doceniam każdego, kto mnie wsparł lub każdego, kto związał mnie rolką papieru toaletowego. Moim braciom i siostrom, z którymi dzieliłem ring lub szatnię; dziękuję za ciągłe popychanie mnie do bycia lepszym. Dziękuję wszystkim moim mentorom i uczniom, którzy pozwalają mi nadal czuć się potrzebnym. To była najtrudniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek musiałem napisać. Jeśli masz pytania lub uwagi, napisz do mnie. Proszę, potraktuj swoje zdrowie znacznie poważniej niż ja. Przepraszam każdego, kogo zawiodłem. Wspieraj pro wrestling! -Jimmy Rave