WWE NXT 1/9/20 – Raport

Legado Del Fantasma ( NXT Cruiserweight Champion Santos Escobar, Joaquin Wilde i Raul Mendoza) vs. NXT Tag Team Championi Breezango (Tyler Breeze i Fandango) i Isaiah “Sverve” Scott – Street Fight 

 

Pod koniec starcia Imperium zaatakowało Breeze’a po czym razem z Legado Del Fantasma wrzucili go do ringu. Fandango i Wilde powalili ich wykonując somersalut sentony z palety podniesionej wózkiem widłowym, Breeze i Fandango wykonali body press z narożnika na Imperium, Wilde’dzie i Mendozie a w ringu Scott przypiął Escobara wykonując JML Driver (Wheelbarrow Driver).

 

Zwycięzcy przez przypięcie – NXT Tag Team Championi Breezango i Isaiah “Sverve” Scott.

 

 

 

 

 

Pokazano promo wideo Tegan Nox która mówiła że gdy poznała Candice LeRae była bardzo dobra i pomocna dla niej przez co były jak rodzina. Jednak w 6 mies. wiele może się zmienić, gdy Johnny zaczął praktykować “sposób Gargano”, Candice nie była tą samą osoba którą znała. Mimo tego LeRae jest dla niej jak siostra a siostry zawsze znajdą sposób by się pojednać więc liczy że tak będzie w ich przypadku.

 

 

 

 

Candice LeRae pokonała Kacey Catenzaro wykonując Sufboard Curb Stomp.

 

Po walce Candice mówi że po tym co powiedziała Nox i patrząc na to jak Kayden Carter martwiła się o Kacey po walce jest odrobinę zazdrosna o przyjaźń jaką kiedyś miała z Tegan, dodaje że również chce porozmawiać z Tegan i zaprasza ją do domu na kolację.

 

 

Rhea Ripley mówi że ma dość Mercedes Martinez i Roberta Stone’a wtykających nos w jej interesy. Wydawało jej się że dała jej jasną wiadomość wykonując na Martinez powerbomb za barierki ale wygląda że jest zbyt oporna więc zamierza ją rozszarpać na strzępy lecz nie w regularnej walce tylko steel cage match’u.

 

 

 

 

 

Bronson Reed vs. Timothy Thatcher

 

Pod koniec starcia gdy sędzia sprawdzał stan Thatchera, Austin Theory wykonał bulldog na Bronsonie za ringiem po czym wrzucił go do środka. Następnie Timothy próbował zapiąć cross armbreaker z którego zapiął Fujiwara Armbar zmuszając Reeda do poddania.

 

Zwycięzca przez podanie – Timothy Thatcher

 

 

Pokazano Mercedes Martinez akceptującą wyzwanie Ripley mówiąc że zmierzy się z nią za tydzień.

 

 

 

 

Johnny Gargano vs. Finn Balor vs. Tommaso Ciampa vs. Adam Cole 

 

60-minute Ironman Match o NXT Championship

 

 

 

 

Finn Balor przypiął Adama Cole’a wykonując Coup de Grâce (Diving double foot stomp)

(0-1-0-0)

 

Ciampa przechwycił Balora na Willow’s Bell (Spike DDT Między Linami) i Fairy Tale Ending (Butterfly Sitout Facebuster) po czym Gargano wyrzucił Tomaso z ringu i przypiął Finna –

(1-1-0-0)

 

Cole po superkicku trafił Gargano Panama Sunrise ( Canadian Destroyer) przypinając go –

(1-1-0-1)

 

Ciampa wykonał Willow’s Bell na Finnie i Adamie jednocześnie, następnie przeszedł do Fairy Tale Ending na Cole’u zdobywając przypięcie –

(1-1-1-1)

 

 

 

Tomaso wykonał air raid Crush z drugiej liny na Gargano po czym Balor wykonał Coup de Grâce na Ciampie przypinając go –

(1-2-1-1)

 

Chwilę po tym jak Balor przypiął Tomaso, Cole wykonał na nim Last Shot (Shining Wizzard W Tył Głowy) na Finnie zdobywając ostatnie przypięcie przed końcem czasu –

(1-2-1-2)

 

 

 

 

Adam Cole i Finn Balor zakończyli starcie z dwoma fall’ami a Tomaso Ciampa i Johnny Gargano z jednym.

 

 

 

Cole i Balor zaczęli się kłócić kto wygrał starcie, następnie rozdzielił ich William Regal po czym poinformował ich że Adam Cole i Finn Balor zmierzą się ze sobą o NXT Championship za tydzień.