AEW Dynamite 2 września 2020: Wyniki

Witamy was w ostatnim odcinku AEW Dynamite przed All Out. Komentatorami dzisiejszego show są Excalibur, Tony Schavione oraz Jim Ross.

Tag team match 

Santana & Ortiz Vs Best Friends ( Chuck Taylor & Trent)

Zwycięzcy– Santana & Ortiz

Eight man tag team match 

The Young Bucks &  Jurassic Express ( Luchasaurus & Jungle Boy) Vs The Butcher & The Blade & Private Party

Zwycięzcy– The Young Bucks & Jurassic Express

Jake Hager powiedział na backstage’u, że lepiej dla Orange’a (Cassidy’ego) byłoby gdyby oglądał dziś przy ringu walkę Chrisa Jericho.

Następnie nadszedł czas na wywiad z Kenny’m Omegą. Kenny powiedział, że razem z Adamem pokonają FTR tak jak każdy inny tag team.

Następnie na ringu pojawiło się FTR oraz Tully Blanchard. Kenny powiedział, że FTR zna go już tak dobrze po kilku miesiącach, ale jeśli przyszli się z nim tu bić to niech chociaż odsunął z ringu starego człowieka.

Następnie na ringu pojawił się Adam Page. FTR powiedziało mu, żeby sam powiedział Omedze, że oni mu( Adamowi) nic nie zrobili. FTR następnie wzięło pasy mistrzowskie do ręki, a Adam żądał aby je oddali. Kiedy Adam wziął je, Kenny był już poza ringiem.

Singles match 

Chris Jericho/ with Jake Hager Vs Joey Janela

Zwycięzca– Chris Jericho

Po walce Chris zaatakował Janelę. Obronić go próbował Orange Cassidy I Sonny Kiss, ale oboje nie dali rady.

Tony Schavione przypomniał nam, że jeśli Matt Hardy przegra na All out będzie to jego ostatni pojedynek w AEW.

Następnie na ringu pojawił się Taz oraz Ricky Starks I Brian Cage. Taz powiedział, że Darby Allin I Lance Archer muszą uważać na Cage’a i Starks’a. Wtedy na ringu pojawił się Archer z Roberts’em. Chwilę potem na ringu pojawił się Eddie Kingston z Lucha Bros i The Butcher & The Blade’m. Następnie pojawił się Shawn Spears, który oglądał to z rampy. Chwilę potem Darby zaatakował Starks’a i nastąpił brawl, do którego dołączyli również Santana, Ortiz, Jake Hager I Best Friends.

Singles match 

Thunder Rosa Vs Serena Deeb

Zwyciężczyni– Thunder Rosa

Następnie nadszedł czas na wywiad z Big Swole. Bardzo szybko przerwała jej dostawca pizzy, którą okazała się Rebel. Wtedy Britt Baker zaatakowała swoją przeciwniczkę z All Out. Następnie rzuciła Pizzą w twarz Big Swole.

Singles match 

Jon Moxley Vs Mark Sterling

Zwycięzca– Jon Moxley

Po walce Wardlow zaatakował mistrza świata, a na ringu pojawił się MJF. Maxwell uderzył Mox’a swoim Dynamite Diamond Ring I Tym kończymy Dynamite.