Powód nieobecności Buddy’ego Murphy’ego na tapingach WWE, Brodie Lee opowiada o przygodzie z WWE, LSG wkrótce dołączy do WWE?

» Buddy Murphy, to jeden z wielu wrestlerów, który opuścił nagrania telewizyjne WWE. Pierwotnie miał się on pojawić na poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW w Performance Center, gdzie byłby częścią segmentu razem z Sethem Rollinsem. Niestety wrestler nie otrzymał zielonego światła od lekarzy WWE, ponieważ jest chory i nie byłby w pełni sprawny. Według różnych zagranicznych portali Buddy miał być osobą, która ingeruje w starcie Setha Rollinsa z Kevinem Owensem, jednak z powodu jego nieobecności były członek The Shield będzie musiał sobie radzić w pojedynkę.

» AEW Star Brodie Lee wystąpił w najnowszym odcinku podcastu „Talk Is Jericho”, w którym wypowiedział się na temat swojego pobytu w WWE i zdobycia IC Title:

To był dla mnie zaszczyt. Nie wygrałem wielu telewizyjnych meczów, miałem wiele dyskwalifikacji. Przegrałem wiele spotkań i niemalże natychmiast straciłem przychylność pewnych osób. Nie miałem wiele wspólnego z posiadaniem mistrzostwa IC. Chciałem zaoferować swoją nową postać, ale Vince nie chciał zaakceptować moich pomysłów.

» W ciągu ostatnich kilku lat, LSG pracował dla wielu federacji jednak głównie znany jest z występów w Ring of Honor. Wrestler w rozmowie z Andym Malnoske wypowiedział się na temat potencjalnych przenosin do WWE:

Aktualnie jestem wolnym agentem, więc mogę robić wszystko, co chcę i wiem, co będzie dla mnie najlepsze. Gdybym otrzymał taką możliwość, to na pewno bym z niej skorzystał. To coś, o czym marzę przez całe życie. Mam tam wielu przyjaciół oraz ludzi, z którymi trenowałem. Faceci tacy, jak: Damian Priest, Matt Riddle, Nick Ogarelli, Steve Cutler – to absolwenci Monster Factory. Walczyłem z nimi, inspirują mnie do ciężkiej pracy. Chcę tam być razem z nimi.