CM Punk i Alberto Del Rio powrócą do WWE?, Drew McIntyre o walce z Brockiem Lesnarem i nieobecności Romana Reignsa

» W ostatnim czasie pojawiło się sporo plotek dotyczących powrotu CM Punka do ringu WWE, który miałby nastąpić podczas WrestleManii 36. Według raportu The Wrestling Observer Newsletter były zawodnik UFC wciąż jest w kiepskich relacjach z urzędnikami WWE, co na pewno nie rokuje dobrze jeżeli chodzi o potencjalne występy członka programu WWE Backstage w WWE. Prezes WWE Vince McMahon określił CM Punka, jako osobę z którą po prostu nie jest w stanie robić interesów. Podobno na spotkaniu zarządu dyrektor wykonawczy RAW Paul Heyman nie zareagował na słowa wypowiedziane przez prezesa firmy.

» Zaledwie kilka dni temu Alberto Del Rio wyjawił, że prowadzi zawansowane rozmowy z WWE odnośnie powrotu do firmy. Jednak prezes WWE Vince McMahon podobnie, jak z CM Punkiem nie zamierza robić interesów z wrestlerem z Meksyku. Pewne źródła stwierdzają, że WWE COO Triple H oraz żadnej urzędnik firmy nie kontaktował się z Del Rio w ostatnim czasie, więc mogła to być tylko zagrywa z jego strony.

» WWE Superstar Drew McIntyre udzielił wywiadu dla SuperSport.com, w którym wypowiedział się na temat konfrontacji z Brockiem Lesnarem podczas WrestleManii 36 oraz nieobecności Romana Reignsa:

Nie wydaje mi się, aby mógł odpowiedzieć na pytanie, czy pokonam Brocka Lesnara. Miałem pewną wizję tego, w jaki sposób pojawię się na stadionie, jednak to się nie wydarzy. Mam okazję zdobyć WWE Championship w walce wieczoru i zostać pierwszym brytyjskim mistrzem WWE po 19 latach. Mam nadzieję, że otrzymam należyte wsparcie od fanów, co jest dla mnie teraz bardzo ważne.

Mamy kilka wielkich pojedynków. Roman Reigns miał walczyć z Goldbergiem o WWE Universal Championship. Po 9 latach do firmy powrócił Edge prowadząc zaciętą rywalizację z Randym Orotnem. Najważniejsze jest, to że po 19-letniej przerwie mistrzostwo WWE może powędrować do kogoś z Wielkiej Brytanii. Wszystko, co muszę zrobić, to pokonać Brocka Lesnara. Potrzebuję dużej ilości pozytywnej energii, aby go pokonać. Nie mogę doczekać się 4 oraz 5 kwietnia. Uważam, że Roman Reigns postąpił właściwie. Nie zamierzam wypowiadać się w tej sprawie. Kwiecień zapewni Wam kilka godzin rozrywki.