WWE Friday Night SmackDown 27 marca 2020: Raport

Czas na nową dawkę emocji związaną z najnowszym epizodem SmackDown. To już dziś, w Performance Center w Orlando Drew Gulak stanie przed szansą zapewnienia Danielowi Bryanowi walki o mistrzostwo interkontynentalne na WrestleManii. Ponadto czeka nas starcie Asuki z Alexą Bliss.

 

Show rozpoczyna Sasha Banks i Bayley, która zapowiada wydarzenia jakie mogą wydarzyć się na największej gali w roku. Mistrzyni wskazuje, że walka z czteroma innymi zawodniczkami jest nieuczciwa. Ponadto posądza Paige o próbę skłócenia jej z Sashą, która zdecydowanie zaprzecza, by coś takiego mogło się wydarzyć. Dalszą przemowę przerywa Lacey Evans, która grozi, że WrestleMania będzie dla mistrzyni największym koszmarem. Do ringu dołącza Naomi, która ma niedokończony biznes z Bayley za wydarzenia z Super ShowDown. Do pań przyłącza się także Tamina, która stwierdza, iż czyny są ważniejsze niż słowa po czym atakuje Lacey. Mistrzyni oraz Sashy udało się jednak uniknąć gniewu Snuki.

 

Singles Match

Shinsuke Nakamura vs. Drew Gulak

Zwycięzca – Drew Gulak

 

Na backstage’u rozwścieczony Otis próbuje dorwać Dolpha Zigglera. Próbują go powstrzymać oficjele WWE. Dolph niespodziewanie proponuje pojedynek przeciwko adoratorowi Mandy na WrestleManii.

Na trybunach natomiast znajduje się Elias, który przygotował dla nas piosenkę na cześć Corbina. Po jej wysłuchaniu Baron zaatakował go od tyłu i zrzucił go z kilku metrów na przestrzeń okalającą ring.

 

Singles Match

Alexa Bliss vs. Asuka

Zwycięzca – Alexa Bliss

 

Następnie wyemitowana została powtórka z walki pomiędzy Romanem Reignsem, a Triple H o mistrzostwo WWE podczas WrestleManii 32.

 

Na backstage’u Triple H tłumaczy jak to jest wlaczyć w ringu zarówno z Romanem Reignsem jak i Goldbergiem. Zauważa, że wspólną cechą obu zawodników jest siła. Przewiduje ponadto, że jeżeli walka będzie się wydłużać to The Big Dog jest zdecydowanym faworytem.

Na backstage’u Dolph Ziggler rozmawia z Mandy, która ma mu za złe sposób w jaki traktuje Otisa. Nie chce ponadto być traktowana jako jakiś rodzaj nagrody dla zwycięzcy ich walki na WrestleManii.

 

Pora na kolejny epizod Firefly Fun House, w którym to Wyatt rozmawia z latarnia, z którą wchodzi do ringu. Mówi, że ta już miała swoją okazję w walce przeciwko Cenie. Bray mówi, że ma przygotowaną sekretną broń przeciw Liderowi Cenation podczas WrestleManii. Przygotowuje, by się wzmocnić specjalnego shake’a, do którego dodaje także Rumblin Rabbita. Na koniec odcinka Bray wyzwał swojego oponenta do Firefly Fun House Matchu na WrestleManii.

 

Tag Team Match

The Usos vs. The New Day

Zwycięzcy – Brak

W trakcie walki przy stole komentatorskim zasiadali mistrzowie Tag Team, którzy zaatakowali pozostałe drużyny. W ringu wywiązała się bijatyka, podczas której Michael Cole zakomunikował, iż The Miz i John Morrison zmierzą się na WrestleManii w Tag Team Triple Threat Ladder Matchu na WrestleManii zarówno z The New Day jak i The Usos, którzy na koniec zaatakowali obecnych mistrzów. W ten sposób kończymy dzisiejszy epizod SmackDown.