WWE Friday Night SmackDown 31 stycznia 2020: Raport

Czas na ostatnią tygodniówkę WWE w styczniu! Dzisiaj dowiemy się między innymi czy miesiąc zakończy się szczęśliwie dla Brauna Strowmana, który stanie przed szansą zdobycia mistrzostwa interkontynentalnego. W dodatku poznamy nowych pretendentów do pasów Tag Team. Znajdujemy się w Book Center w Tulsie w stanie Oklahoma.

 

W ringu znajduje się Roman Reigns wraz ze swoimi kuzynami. The Big Dog jest szczęśliwy z wydarzeń na Royal Rumble. Dodaje, że dzisiaj ostatecznie zakończy sprawę z Corbinem i jego pomiotami i będzie mógł skupić się na WrestleManii. Na arenie pojawiają się zainteresowani. Baron kwestionuje umiejętności Reignsa. Uważa, że wszystkie jego zwycięstwa z nim są wyłącznie zasługą wsparcia The Usos. Dlatego na dzisiaj zarządził walkę 3 na 3, aby wszyscy oni mogli odpowiedzieć za swoje błędy. Corbin przypomina wydarzenia z zeszłego miesiąca, kiedy to doszło do upokorzenia Romana psim jedzeniem. Ten w odpowiedzi proponuje dodatkową stypulację na dzisiejsze starcie – przegrany zostanie zmuszony do zjedzenia psiego jedzenia. Na arenie pojawia się wózek, na którym znajduje się dzisiejsza kara za porażkę.

 

Fatal 4-Way Tag Team Match

The Revival vs. Lucha House Party vs. John Morrison & The Miz vs. Heavy Machinery

Zwycięzcy – John Morrison & The Miz

 

Na backstage’u do załamanych porażką Heavy Machinery podchodzi Fire & Desire. Mandy dziękuje Otisowi za jego pomoc w ostatnich tygodniach. Panowie widocznie nad czymś się naradzają. Po chwili Otis proponuje Mandy randkę w przyszły piątek. Niestety okazuje się, że ta ma już plany na ten dzień jednak nie ma nic przeciwko piątkowi za dwa tygodnie. W ten sposób Rose umawia się… w walentynki.

Tag Team Match

Fire & Desire vs. Alexa Bliss & Nikki Cross

Zwycięzcy – Alexa Bliss & Nikki Cross

 

WWE Intercontinental Championship Match

Shinsuke Nakamura vs. Braun Strowman

Zwycięzca i nowy mistrz Interkontynentalny – Braun Strowman

 

Na backstage’u spotykamy zdenerwowanych Nakamurę, Zayna i Cesaro. Sami mówi, że spotkała ich rażąca niesprawiedliwość. Kanadyjczyk jest ponadto poirytowany pytaniami dziennikarki w stylu: „co dalej”, „co czuje Shinsuke”. Nagle na ringu pojawia się Elias, który swoim wystąpieniem przerywa wywiad z Zaynem. Stwierdza, że skoro i tak nikt nie chciał słuchać Samiego to przeszedł do dalszej części SmackDown. Menedżer Nakamury ma tego dość i prosi Cesaro, by ten zajął się tą sprawą. Szwajcar zmierza jak najszybciej do ringu, by odegrać się na gitarzyście. W międzyczasie Elias przygotował dla nas piosenkę, której ostatecznie nie zdążył zaśpiewać. Dochodzi do bijatyki, z której zwycięsko wychodzi Elias.

 

Singles Match

Sheamus vs Shorty G

Zwycięzca – Sheamus

Przed walką G zaatakował znienacka zmierzającego do kwadratowego pierścienia Sheamusa.

 

W ringu znajduje się Bayley, która przypomina swoje zwycięskie starcie z Royal Rumble dzięki któremu zrewanżowała się Lacey za kontuzjowanie jej najlepszej przyjaciółki przez co ta nie mogła wystąpić w Royal Rumble Matchu. Ponadto dzięki temu zwycięstwu każdy dowiedział się jakim nieudacznikiem jest Evans, a jeżeli ktoś pragnie poszukać wzoru do naśladowania to odnajdzie go właśnie w Bayley. Mistrzyni zaprasza do kwadratowego pierścienia Charlotte Flair, gdyż według niej jest to oczywiste, że ta wybierze ją jako przeciwniczkę na WrestleManii. Na arenie pojawia się jednak Naomi, która miała już dość wysłuchiwania słów mistrzyni. W dodatku stwierdza, że ta nigdy jej nie pokonała, a jako była posiadaczka pasa kobiet SmackDown przysługuje jej walka o tytuł. Bayley ma dość słuchania i atakuje Naomi. W ringu wywiązuje się bijatyka, z której zwycięsko wychodzi ta druga.

 

Six Man Tag Team Match

The Usos & Roman Reigns vs. Dolph Ziggler, Robert Roode & King Corbin

Zwycięzcy – The Usos & Roman Reigns

Po walce w ramach wcześnie ustalonej stypulacji doszło do wylania na Corbina psiego jedzenia. Widokiem upokorzonego króla kończymy ostatni styczniowy epizod SmackDown.