WWE SmackDown Live 26 grudnia 2017: Raport

Tygodniówkę rozpoczął Daniel Bryan. Poinformował on o sprawie związanej z tytułem US Championship. Jako, że nie mógł przez cały tydzień dodzwonić się do Dolpha Zigglera uznał on, że Dolph zrzekł się swojego tytułu. Tym samym jeszcze dziś rozpocznie się 8-osobowy turniej, który będzie miał na celu wyłonienie nowego mistrza. W pierwszej walce turniejowej zmierzą się Bobby Roode i Baron Corbin. Gdy GM SmackDown chciał wyjawić kolejne zestawienie, przeszkodzili mu Chad Gable i Shelton Benjamin.

Orzekli oni, że chcą walczyć z braćmi Uso o pasy mistrzowskie SmackDown Tag Team, gdyż chcą wreszcie dostać szansę walki 2 vs 2. Fani na arenie skandują “Rusev Day”. Nie może więc zabraknąć Aidena Englisha i Ruseva! Ten pierwszy śpiewającym akcentem także wyraził aspiracje do walki o tytuły. Następnie pojawili się The New Day. Co z tego wynikło? Daniel Bryan ogłosił, że już teraz rozpocznie się Triple Threat Tag Team Match a ich zwycięzcy zostaną nowymi pretendentami do pasów mistrzowskich SmackDown Tag Team!

Zaczynamy!

#1 Contenders Triple Threat Tag Team Match
The New Day vs Shelton Benjamin & Chad Gable vs Rusev & Aiden English

Zwycięzcy: Shelton Benjamin & Chad Gable

Na zapleczu Daniel Bryan i Shane McMahon wymieniają się argumentami. Komisarzowi niekoniecznie podobają się pomysły Bryana.

Tag Team Match
Breezango vs The Bludgeon Brothers

Zwycięzcy: Breezango przez DQ

Pod koniec walki, The Ascension uratowali Breezango. Na backstage’u zapowiedzieli, że Tyler Breeze i Fandango będą gotowi na The Bludgeon Brothers za tydzień.

Singles Match
Naomi vs Ruby Riott

Zwyciężczyni: Ruby Riott

Po walce Ruby i jej ekipa zaatakowały Naomi i nie pomogła nawet pomoc Charlotte Flair. Aby, zatem doprowadzić do wyrównanej batalii, na arenie zjawiły się Natalya, Tamina Snuka, Lana i Carmella. Te skutecznie pogoniły ekipę Ruby Riott.

US Title Tournament First-Round Match
Bobby Roode vs Baron Corbin

Zwycięzca: Bobby Roode

US Title Tournament First-Round Match
Tye Dillinger vs Jinder Mahal

Zwycięzca: Jinder Mahal

Na backstage’u Randy Orton i Shinsuke Nakamura ogłosili, że będą uczestniczyć w przyszłorocznym Royal Rumble Matchu.

Non Title Match
AJ Styles vs Kevin Owens

Zwycięzca: Kevin Owens

W zwycięstwie Owensowi pomógł Shane McMahon, który pierw doprowadził do wyrzucenia Sami’ego Zayna z okolic ringu, jednak wykorzystał to Owens, przypinając roll-upem mistrza WWE.