WWE Friday Night SmackDown 07 lutego 2020: Raport

Rozpoczynamy kolejny epizod SmackDown! Dzisiaj dowiemy się między innymi kto jest następny w kolejce Goldberga. Ponadto pora na powrót niezapomnianego The Dirt Sheet! Znajdujemy się w San Jose w Kalifornii.

Show rozpoczynają John Morrison wraz z The Mizem. Witają nas w The Dirt Sheet i prezentują ich nowy film, który powinien być murowanym kandydatem do Oscara oraz Złotych Globów. Jest to parodia filmu Pewnego Razu w Hollywood. Po premierze pojawiają się The New Day, którzy wyśmiewają film Miza i Morrisona. Pretendenci mają tego dość. A-Lister stwierdza, że pokonali każdy Tag Team na SmackDown, by dostać się tam gdzie znajdują się obecnie. Pojawiają się The Usos, którzy zaprzeczają tym słowom. Ponadto na arenie pojawiają się Dolph Ziggler i Robert Roode. Powoduje to rozproszenie mistrzów Tag Team, którzy zostali zaatakowani przez pretendentów do tytułu.

Tag Team Match
The Usos vs. Robert Roode & Dolph Ziggler
Zwycięzcy – The Usos

 

Na backstage’u Alexa Bliss jest pewna siebie przed dzisiejszą walką. Nie obawia się dzisiejszego starcia, który może być dla niej szansą na zdobycie mistrzowskiego pasa.

Do wozu telewizyjnego, który dopiero co przypomniał nam upokorzenie Corbina w zeszłym tygodniu wbiega sam zainteresowany. Jest zdegustowany i poirytowany zachowaniem ekipy.
Wyciąga jednego z jej członków i zrzuca go ze schodów. Poszkodowanemu pomagają pozbierać się oficjele WWE.

W ringu znajduje się Elias, który dziękuje fanom za ich wsparcie w ostatnich tygodniach. Dziś będzie go potrzebował szczególnie podczas rywalizacji z Cesaro. Z tego powodu pragnie zaśpiewać widzom dziękczynną piosenkę jednak występ przerywa mu Sami Zayn wraz ze Szwajcarem. Kanadyjczyk tłumaczy, że Elias próbuje zrobić z nich głupca. Jednak nie może on na to pozwolić, dlatego dzisiaj muzyk zapłaci za to w starciu z Cesaro.

Singles Match
Cesaro vs. Elias
Zwycięzca – Elias

Na arenie pojawia się Baron Corbin, który próbuje zmusić fanów, by ci go w końcu posłuchali. Król uważa, że to Roman Reigns powinien być zatopiony w zeszłym tygodniu w psim jedzeniu jednak znów wykorzystał swoich kuzynów, by się od tego wymigać. Corbin żąda jeszcze jednej walki z The Big Dogiem. Ma dość tego, że fani z niego kpią. Z tego też powodu wylewa napój na jednego z fanów. Powoduje to pojawienie się na arenie Reignsa, który rozprawia się z królem i zgadza się na następną walkę z nim. Tym razem odbędzie się to jednak w klatce.

Pora na wywiad przez satelitę z Goldbergiem, który zauważa, że nigdy nie dostał rewanżu o pas Universal. Dalsze przemówienie przerywa Firefly Fun House News. Bray informuje, że The Fiend zgadza się na walkę z Goldbergiem, który oświadcza, iż Wyatt jest następny w kolejce i opuszcza wywiad.

W szatni znajduje się Daniel Bryan i Heath Slater, który martwi się o byłego pretendenta. Przypomina wszystko przez co ten musiał przejść na Royal Rumble. Ten ma dosyć słuchania tego i proponuje Slaterowi walkę w ringu.

Singles Match
Daniel Bryan vs. Heath Slater
Zwycięzca – Daniel Bryan

W ringu znajduje się Braun Strowman, który jest wzruszony posiadaniem mistrzostwa interkontynentalnego. Stwierdza, że jest to jego największe osiągnięcie w życiu. W końcu jest w posiadaniu indywidualnego pasa. Przemowę przerywają Sami Zayn wraz Nakamurą. Domagają się oni rewanżu o tytuł. Strowman zgadza się, Kanadyjczyk jednak sądzi, że dziś nie jest odpowiedni dzień na to. Muszą się dobrze przygotować i rozegrać to taktycznie. Niespodziewanie mistrza od tyłu atakuje The Revival. Powoduje to walkę 4 na 1, która kończy się wykonaniem Kinshasy na nowym mistrzu interkontynentalnym.

Na backstage’u towarzyszymy przygotowaniom Otisa do jego przyszłotygodniowej randki. Otrzymujemy urywki z jego treningów sprawnościowych, dzięki którym ma stracić na wadze i prezentować się atrakcyjniej. To jednak nie wszystko. Otis uczy się także kulturalnego jedzenia przy stole.

Singles Match
Sheamus vs. Apollo Crews
Do starcia wtrącił się Shorty G, który zaatakował Irlandczyka. Ten jednak sobie z nim poradził i wykonał Brogue Kick.

Fatal 4-Way Match
Alexa Bliss vs. Carmella vs. Dana Brooke vs. Naomi
Zwycięzca – Carmella
Po walce zwyciężczyni została zaatakowana przez Bayley. W ten sposób kończymy dzisiejszy odcinek SmackDown.