Uwaga na Spoilery! Title match zapowiedziany na WM 36, Co z walka o Universal Title?, John Cena zapowiedziany na SmackDown, Teddy Hart ponownie aresztowany

» Podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown, Drew Gulak pokonał Shinsuke Nakamurę, dzięki czemu na WrestleManii przeciwnikiem WWE IC Championa Samiego Zayna będzie Daniel Bryan. Na szali zostanie postawiony tytuł IC. Podczas walki Nakamury z Gulakiem w narożniku obu panów znajdowali się odpowiednio Cesaro oraz Daniel Bryan. Emisja WrestleManii 36 odbędzie się 4 oraz 5 kwietnia. Event został nagrany w WWE Performance Center oraz innych lokalizacjach.

» Tej samej nocy WWE reklamowało konfrontację Romana Reignsa z WWE Universal Championem Billem Goldbergiem, do której ma dojść podczas WrestleManii 36. We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was, że Roman wycofał się z tapingów, a w tym z WrestleManii 36, ponieważ nie czuł się komfortowo w WWE Performance Center. Jak wiadomo Roman jest osobą, która ma osłabiony układ odpornościowy, więc jego decyzja jest w pełni zrozumiała. Wiele osób myślało, że wczoraj na SmackDown, Roman ogłosi, że nie weźmie udziału w kwietniowym evencie, ale tak się nie stało, ponieważ tapingi do tego SmackDown były nagrywane w ubiegłą sobotę, przed tym, kiedy Reigns zdecydował się nie przepracować nagrań WrestleManii.

» Podczas przyszłotygodniowego odcinka SmackDown na FOX pojawi się John Cena, który odpowie na wyzwanie rzucone przez Braya Wyatta. Wczoraj były WWE Universal Champion wystąpił w segmencie Firefly Fun House, w którym stwierdził, że chce zmierzyć się z Liderem Cenation w Firefly Fun House Matchu. Podobno ta walka została nagrana w tym tygodniu, a miejscem odbycia się jej był plan Fun House.

» Weteran niezależnej sceny wrestlingowej, Teddy Hart został aresztowany przez policję w Richmond po raz trzeci w tym roku. Portal PWInsider.com informuje, że powodem aresztowania był atak wrestlerka na jedną z osób powodując uszczerbek na jego zdrowiu. W związku z tym Hart został przewieziony do pobliskiego więzienia, w którym czeka na rozprawę. Hart może zostać skazany na 1-5 lat pozbawienia wolności, ponieważ popełnił wykroczenie szóstego stopnia w Wirginii.