AJ Styles wyjawia szczegóły The Boneyard Matchu, Informacje dotyczące nieobecnych gwiazd WWE podczas WrestleManii 36, WWE zapowiedziało kolejne tapingi

» WWE wciąż nie ujawniło szczegółów dotyczących The Boneyard Matchu, którego świadkami będziemy podczas WrestleManii 36. Jeden z uczestników tej walki, AJ Styles na swoim kanale na Mixer wyjawił, że konfrontacja odbędzie się na cmentarzu:

Istnieją pewne powody, dla których uważam, że nazwa Boneyard Match jest w pełni trafiona. Nie chcieliśmy, aby w tym trudnym czasie odbył się graveyard match. Myślę, że będzie to połączenie kilku walk, które z pewnością zaciekawią każdego fana wrestlingu. Cieszę się z faktu, iż moim przeciwnikiem jest The Undertaker, więc nie zamierzam Wam zdradzać więcej szczegółów odnośnie naszej walki.

» We wczorajszych newsach informowaliśmy Was o nieobecności The Miza na tapingach WrestleManii 36, która była spowodowana chorobą. Dave Melzter informuje, że planowany ladder match z udziałem The Miza i Johna Morrisona z The Usos zostanie zamieniony w single match.

Wczoraj wieczorem pojawiły się doniesienia dotyczące nieobecności Cesaro oraz Asuki na tapingach WrestleManii 36. Jak się okazało ta dwójka była częścią najbliższego eventu, który zostanie wyemitowany 4 oraz 5 kwietnia. Kilka portali zagranicznych podało błędne informacje, co spotkało się ze sporym hejtem ze strony fanów/czytelników.

Buddy Murphy miał pojawić się wczoraj na tapingu najbliższego odcinka WWE Monday Night RAW, ale nie otrzymał zielonego światła od lekarzy, ponieważ jest chory, przez co ominął go taping czerwonej tygodniówki.

Z powodu kontuzji, jakiej nabawił się podczas ostatniego odcinka Monday Night RAW, Andrade nie wziął udziału w tapingu WrestleManii 36. Został on zastąpiony przez Austina Theory’ego, który razem z Angelem Garzą zmierzy się z RAW Tag Team Champions The Street Profits.

» Portal PWInsider.com informuje, że kolejny zestaw tapingów planowany jest na 10 kwietnia. Nagrania odbędą się w WWE Performance Center w Orlando. Zawierać one będą pierwszy odcinek SmackDown po WrestleManii 36, który odbędzie się 10 kwietnia, a także pierwszy odcinek WWE 205 Live. WWE nie planuje nagrywać tapingów w Orange County ze względu na panującą akcję “zostań w domu”, która weszła w życie w czwartek wieczorem. Ma ona na celu zmniejszenie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Tak więc najbliższe tygodniówki nagrywane będą w Performance Center oraz Full Sail University.