Reakcja AJ Stylesa na parodię “Weenomenal One”, Co z kontraktem Chrisa Jericho w NJPW?, Jim Johnston stworzył theme song Vince McMahona, kiedy był na niego wściekły!

» Swoggle podczas show Impact sparodiował samego Phenomenal One, AJ Stylesa, przy okazji pokonując Ethana Page. Jak zareagował więc na to AJ? Według Fightful Select, AJ Styles nie wiedział wcześniej o tym segmencie. Podobno, stwierdził, że to było świetne. Nie było również problemu przy użyciu starego theme songu Stylesa, ponieważ federacja ma prawa do tej piosenki i mogą korzystać z niej w dowolny sposób. Plotki mówią również, że był to „wielki hit” za kulisami zarówno w szatniach Impact Wrestling, jak i WWE.

» Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wielu federacjom jak i wrestlerom. Gwiazda AEW, Chris Jericho, nie był w stanie pracować dla New Japan Pro Wrestling z powodu wcześniejszych ograniczeń podróży nałożonych przez Japonię. Jednak ograniczenia te zostały złagodzone, aby inni zapaśnicy mogli podróżować do Japonii. Mając z tyłu głowę myśl, że za niedługo odbędzie się Wrestle Kingdom 15, fani zastanawiali się, czy wrestlerzy tacy jak Chris Jericho, Kenny Omega i Jon Moxley będą w stanie pracować nad wydarzeniem. Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio wyjawił, że Jericho faktycznie zaplanował kilka walk w federacji, lecz jego kontrakt wygasł. Meltzer zauważył następnie, że były prezydent NJPW, Harold Meji, nie wydawał się być zainteresowany pracą Chrisa, ponieważ ten chciał znacznej sumy pieniędzy.

Byłaby szansa, że ​​mieliby Jericho, gdyby sytuacja była inna. Wiem, że kiedy był tam Harold Meji, ze względu na koszty, które mu nie odpowiadały, jeśli chodzi o sprowadzenie Jericho z powrotem. Jericho…. Z tego co uważam, nie ma już kontraktu z New Japan. Myślę, że to wygasło, ale po odejściu Harolda wiem, że zainteresowanie Jericho odnowiło się, ale teraz nie ma to znaczenia, ponieważ nie mógł iść. To coś na przyszłość.

Meltzer stwierdził, że jest szansa, że ​​Jericho może wziąć udział w przyszłorocznym Dominion.

» Piosenka Vince’a McMahona sprawia, że ​​fani śpiewają razem, ponieważ “nie mają żadnych szans w piekle”. Kultowy utwór został napisany przez Jima Johnstona i pozostaje jednym z nielicznych utworów Johnstona, których nadal używa WWE. Jest idealny dla McMahona i również został napisany w gniewie. Podczas rozmowy z Vice, wieloletni kompozytor WWE Jim Johnston ujawnił, że był zdenerwowany Vince’em McMahonem, kiedy pisał tę słynną muzykę. Pamięta, że ​​myślał, że nie ma szans w piekle przeciwko Vince’owi McMahonowi z powodu mocy, jaką posiada. To dało mu doskonały pomysł na piosenkę, która do dziś tkwi w głowach fanów.

Kiedy pisałem entrance theme Vince’a “NoChance In Hell ”, byłem na niego naprawdę zdenerwowany czymś w pracy. Zacząłem myśleć: „Nie masz żadnych szans z tym facetem!” On ma władzę, pieniądze i pod względem pro-wrestlingu był właściwie jedyną grą w mieście. Chwyty gitarowe napisałem dużo wcześniej i przyłapałem się na tym, że śpiewałem „No Chance… No Chance”. Zamiast piosenki o jednym mężczyźnie, chciałem, żeby była o „The Man”
Piosenka opowiada o systemie pracy, który nas wszystkich więzi. Ma siłę kogoś, kto coś w rodzaju maszeruje, jakby był takim „wielkim ja”. Najbardziej podobało mi się w Vince’ie to, jak lubił być zaskoczony. Pozwolił mi zaryzykować i jakbym go czymś zaskoczył i było dobrze, byłby zachwycony. Ale gdyby to nie było dobre, chłopcze, powiedziałby ci o tym!

Vince McMahon ustanowił coroczną tradycję stania na rampie podczas RAW po WrestleManii, aby usłyszeć, jak fani śpiewają mu jego piosenkę. Miejmy nadzieję, że fani już wkrótce będą mogli zaśpiewać ten kultowy theme podczas show na żywo.