Uwaga na spoilery: Gwiazda WWE wyeliminowana z TLC!, Co wydarzyło się na tapingach Main Event?, Sceny z “A Christmas Story” w wykonaniu gwiazd AEW, Zapowiedź Impact Wrestling

» Podczas ostatniego odcinka Monday Night RAW, Lana nieoczekiwanie pokonała Nię Jax. Tuż po gongu nie spotkało ją jednak nic miłego, gdyż srogo oberwała od aktualnych mistrzyń Tag Team. Shayna Baszler i Nia Jax dopuściły się brutalnego ataku na nogę i rękę Lany w skutek czego, zawodniczka opuściła RAW w karetce. Oczywiście jest to tylko i wyłącznie storyline, a Lana nie doznała podczas tego ataku żadnej kontuzji. Niemniej, WWE oficjalnie ogłosiło, że Lana nie weźmie udziału w tegorocznej gali TLC. To właśnie tam razem z Asuką miała zmierzyć się z Baszler i Jax o mistrzostwo kobiet Tag Team. Bardzo prawdopodobne, że nową partnerką Japonki na grudniowej gali PPV będzie Dana Brooke lub Mandy Rose.

Sytuację z przypięciem postanowił skomentować na Twitterze mąż Lany – Miro:

“Nauczyłem ją tego przypięcia zeszłej nocy! Oboje wygraliśmy… GRATULACJE ŻONO”

» Przed RAW, tradycyjnie odbyły się nagrania tygodniówki WWE Main Event. Fani obecni na wirtualnej publiczności mogli obejrzeć segment z udziałem R-Trutha i Drew Gulaka oraz walkę Nikki Cross z Lacey Evans.

» Kilku zawodników AEW odtworzyło sceny z legendarnego filmu “A Christmas Story” (“Prezent pod choinkę”), które zostaną wyemitowane na TNT w dniu 24 grudnia. W rolę Ralphiego wcielił się MJF, natomiast rolę Świętego Mikołaja pełnił Chris Jericho. Sceny zostały sfilmowane na ringu w Daily’s Place w Jacksonville. Dzień wcześniej, tuż po rozgrywkach NBA, wyemitowany zostanie specjalny, świąteczny odcinek AEW Dynamite.

» Poniżej możecie przeczytać zapowiedź dzisiejszego odcinka IMPACT Wrestling na którym m.in. ponownie zobaczymy Kenny’ego Omegę:

  • Półfinał turnieju o pasy Knockout’s Tag Team: Kiera Hogan & Tasha Steelz vs Taya Valkyrie & Rosemary
  • Po raz pierwszy w historii: Impact World Tag Team Champion Karl Anderson vs Chris Sabin
  • Tenille Dashwood vs Alisha Edwards
  • Don Callis i AEW World Champion Kenny Omega ponownie na IMPACT
  • Podsumowanie wydarzeń z Final Resolution