SPOILER! Wielka gwiazda powróci na RAW i dołączy do Money in the Bank Ladder Matchu

WWE Monday Night RAW 14 grudnia 2020: Raport

Pora na ostatni odcinek Monday Night RAW przed TLC! Emocje przed ostatnią galą pay-per-view zapewne sięgają już zenitu, a dziś zostaną dodatkowo podgrzane dzięki podpisaniu kontraktu na walkę o mistrzostwo WWE. Ponadto to już dziś Lana stanie w szranki ze swoją odwieczną prześladowczynią – Nią Jax.

Show rozpoczynamy najnowszym epizodem The Dirt Sheet, w którym The Miz przygotował dla nas historię o dwójce osób, która zawalczy w TLC Matchu. A.J. znajduje się w ringu, by odegrać swoją rolę natomiast postać Drew McIntyre’a odgrywa John Morrison. Panowie inscenizują, jak mogłaby wyglądać niedzielna walka. Według opowieści Miza, to A.J. będzie nowym mistrzem WWE. W pewnym momencie jednak pora na główną gwiazdę opowieści, to właśnie Miz przypina następnie Stylesa i zostaje nowym mistrzem WWE. Na arenie pojawia się Sheamus, który przypomina A.J’ owi, że dziś stoczy z nim walkę. Co więcej, Irlandczyk ma w zwyczaju do walk przygotowywać się pięściami.

Singles Match

Sheamus vs. A.J. Styles

Zwycięzca – A.J. Styles

Po walce pretendent do tytułu WWE dodatkowo obił Irlandczyka krzesłem.

 

Otrzymujemy wideo, w którym The Hurt Business prześladuje mężczyznę z załogi WWE za to, że ten miał na sobie czapkę Riddle’a. Dowiadujemy się ponadto, że dziś MVP będzie przeciwnikiem Riddle’a. Montel jednak się tym nie przejmuje, ponieważ wie, że ten nie potrafi się na nic przygotować. Ponadto zapowiada, że dziś pozostały skład The Hurt Business zwycięży z The New Day i Jeffem Hardym.

Na backstage’u do The New Day i Jeff Hardego dołącza Riddle, który oferuje, by stanął w ich narożniku podczas walki.

Six Man Tag Team Match

The Hurt Business vs. The New Day & Jeff Hardy

Zwycięzcy – The Hurt Business

 

Na backstage’u Lana uważa, że może zostać z Asuką w niedzielę mistrzynią tag team. Asuka dopinguje ją, by stanęła dziś w szranki 1 na 1 z Nią Jax.

Singles Match

Lana vs. Nia Jax

Zwycięzca – Lana

Po walce Lana została dodatkowo atakowana przez Nię i Shaynę Baszler. Do pomocy jednak przybyła jej Asuka, która przepędziła towarzystwo.

 

W ringu jest już Elias, który przedstawia nam Jacksona Rykera. Opowiada nam on, że dzięki Eliasowi odrodził się i jest tu, by nikt więcej nie przeszkadzał w koncercie.  Nagle zostaje on jednak przerwany przez R-Trutha. Ten jednak mówi, że nie chce go przerywać i milknie. Jednak ściąga on do ringu całą rzeszę zawodników WWE, pragnących zdobyć tytuł 24/7.

 

Handicap Match

The Miz & John Morrison vs. Keith Lee

Zwycięzcy – The Miz & John Morrison

 

W ringu znajduje się już Bray Wyatt, który cieszy się, że może nas zobaczyć w WWE Thunderdome. Na początek jednak przygotował przeprosiny dla Randy’ego, za to, że do ich walki, w zeszłym tygodniu, wtrącił się Fiend. Wyatt zapowiada, że w niedzielę jedyne co czeka Żmiję to smutek i ból. Z tego też powodu Bray pragnie, aby dzisiejszy dzień był dniem zabawy. Przygotował on listę żartów słownych. Na telebimie pojawia się poirytowany Orton, który zauważył, że Fiend dał mu szansę. Po wykonaniu RKO, w zeszłym tygodniu, coś się zmieniło. Po raz pierwszy od dłuższego czasu Orton został oszukany. Randy proponuje na dziś zabawę w chowanego, która zostaje przyjęta przez Braya.

 

Singles Match

Ricochet vs. Maze

Zwycięzca – Maze

 

Na backstage’u widzimy Riddle’a, który spotyka Braya. Riddle może i nie widział Randy’ego, ale widzi przyszłość. Uważa, że jego powiedzonka świetnia przyjęłyby się w Firefly Fun House. Nagle pojawia się Rumblin Rabbit. Riddle prosi go, aby podpisał dla niego marchewkę dla Skippera.

 

Singles Match

Shayna Baszler vs. Dana Brooke

Zwycięzca przez DQ – Dana Brooke

Do dyskwalifikacji doprowadziłą Nia Jax, która zaatakowała Brooke. Po walce mistrzynie tag team dalej nie chciały odpuścić Danie, jednak na odsiecz przybyli jej zarówno Mandy Rose, jak i Asuka.

 

Tym razem na backstage’u Bray spotyka R-Trutha, który rozmawiał z Huskusem. Po przerwie natomiast udało się Brayowi odnaleźć stare bujane krzesło. Brak skupienia Wyatta natychmiastiowo wykorzystał Randy, który go zaatakował. Po uporaniu się z przeciwnikiem, postanowiłdodatkowo podpalić krzesło. Wówczas rozkojarzenie Ortona wykorzystał Fiend.

 

Singles Match

Riddle vs. MVP

Zwycięzca – Riddle

 

Czas na podpisanie kontraktu na walkę o mistrzostwo WWE na TLC. A.J. zauważa, że był zdziwiony, że McIntyre’owi zajęło 19 lat, by ten znalazł się na szczycie WWE. Styles uważa, że Szkot nie jest w stanie poradzić sobie z presją. Mimo tego, że ten uporał się z Ortonem, to popełnia sporo błędów i niepotrzebnego ryzyka. Z drugiej zaś strony mamy Stylesa, który wie jak to jest być mistrzem, więc jeżeli będzie zmuszony wziąć każde krzesło, każdy stół, każdą drabinę na Drew, żeby zdobyć mistrzostwo, to tak właśnie się stanie. Drew natomiast uważa, że pozostanie na tronie jest o wiele trudniejsze, niż wspięcie się na niego. McIntyre podkreśla, że jest mistrzem, który nie ulega presji. Tej niedzieli uczyni on wszystko co potrzeba, aby w niedzielę pozostać mistrzem. Nagle mistrza WWE, atakują The Miz i John Morrison, którzy wraz z pomocą A.J. Stylesa demolują Szkota. Widokiem triumfującego Stylesa kończymy dzisiejszy epizod Monday Night RAW.