Giulia zdobywczynią Women’s Pro Wrestling Award 2020!

Mistrzyni Wonder of Stardom, Giulia, zdobyła pierwszą w swojej karierze nagrodę “Women’s Pro Wrestling Award”. 26-latka została wybrana przez Tokyo Sports Newspaper w corocznym plebiscycie “Pro Wrestling Awards”.

DOBRA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW STARDOM NA CAŁYM ŚWIECIE!

W poniedziałek, 14 grudnia, odbyło się spotkanie w zakresie profesjonalnego wrestlingu, które zorganizowało Tokyo Sports Newspaper. Giulia została wybrana najlepszą joshi 2020 roku i zgarnęła nagrodę “Women’s Pro Wrestling Award”. Odwiedziła Tokyo Sports Newspaper w bordowej sukni i podziękowała wyższej kadrze kierowniczej East Sports, pracownikom, koleżankom z DDM, reporterom i fotografom! Zrobiono jej sesję zdjęciową i udzieliła też wywiadu.

PŁACZ POMIMO WIADOMOŚCI O NAGRODZIE!

Giulia: Po porannych treningach nagle zadzwonił do mnie pan Rossy Ogawa -rozpłakałam się, gdy usłyszałam wiadomość o nagrodzie. Patrząc na ten rok… byłam bardzo zdesperowana – był to rok, w którym działo się wiele rzeczy i nigdy nie myślałam, że otrzymam takie wyróżnienie. Teraz nagroda jeszcze bardziej mnie satysfakcjonuje.

Giulia udzielała wywiadu śmiejąc się i  wysyłała buziaka w kierunku kamery.

TELEFON Z POWIADOMIENIEM DO LIGERA!

“Liger, zdobyłam nagrodę! Proszę o kolejny specjalny trening!”.

W taki sposób podzieliłam się swoją radością z Thunder Ligerem z którym współpracowałam na jego kanale YouTube – powiedziała Giulia.

JUSHIN THUNDER LIGER POGRATULOWAŁ GIULII!

Gratulacje! To rezultat ciężkiej pracy!

Liger: Jeżeli jesteś najlepszą wrestlerką reprezentującą Japonię, nie bądź z tego zadowolona, ale upewnij się, że wygrasz ponownie w przyszłym roku, tak aby ludzie powiedzieli “Giulia”, kiedy pomyślą o japońskich zawodowcach. 

Giulia, która otrzymała wdzięczne słowa od pana Ligera… powiedziała: „Miej oko na Giulię w 2021 roku! Podążaj za moimi mocnymi plecami! Arrivederci! Do zobaczenia ponownie! I opuściła siedzibę Tokyo Sports.

Wkrótce ukaże się wideo z wizyty liderki Donna del Mondo w siedzibie Tokyo Sports, które zostanie opublikowane na kanale Stardom w serwisie YouTube.

W 2020 roku, Giulia stała się czołową gwiazdą Stardom, w międzyczasie powstała stajnia Donna del Mondo, której stała się liderką. Do frakcji dołączyły Syuri, Maika, Himeka i Natsupoi… a Giulia latem zdobyła tytuł Wonder of Stardom. To wszystko miało wpływ na przyznanie jej “Women’s Pro Wrestling Award”, na którą w pełni zasłużyła.