Nikki Bella chce dołączyć do Creative Teamu, WWE oferuje znacznie niższe wynagrodzenia członkom Retribution, Czy Jay White dołączy do AEW?

» Nikki Bella jest bardzo zdeterminowana i chce spróbować swoich sił w tworzeniu niektórych historii, które oglądamy w telewizji WWE. Bella w niedawnym podcastie Pretty Big Deal omówiła swoje zainteresowanie dołączeniem do zespołu kreatywnego WWE. Daniel Bryan, jej szwagier, dobrze sobie radzi na podobnym stanowisku, więc była Mistrzyni Kobiet też chciałaby spróbować swoich sił w tym.

Chodzi mi o to, że bardzo bym chciała – czasami tak się dzieje – ponieważ mąż Brie [Daniel Bryan] jest częścią zespołu kreatywnego i dużo pracuje z Vincem McMahonem nad tymi rzeczami. Zawsze myślałem sobie: Naprawdę chciałabym to zrobić dla kobiet, ponieważ żyłam jako WWE Superstar, ale także jestem fanką. Więc to tak, czuję, że wiem, czego chcą ludzie, a potem wiem, jak wyciągnąć z każdej kobiety to, co najlepsze, ponieważ je znam. Tak więc praca byłaby niezła.

Dana Warrior również jest członkinią Creative Teamu i radzi sobie nieźle, więc można tylko czekać aż Nikki Bella dostanie telefon od Vince’a McMahona. A nuż wyjdzie z tego coś dobrego.

» Retribution otrzymało ofertę występowania w main rosterze podczas debiutu z nowymi maskami jak i nowe propozycje kontraktowe. Według Fightful Select, członkom Retribution zaoferowano trzyletnie kontrakty o wartości 250.000 dolarów każdy na rok. Dotyczy to całej stajni, z wyjątkiem Mustafy Ali, który ma swój własny kontrakt. Jest to podobno “znacznie niższe” wynagrodzenie niż wiele innych ofert przychodzących w ciągu ostatnich kilku lat. Nie wiadomo, czy T-Bar, Mace, Slapjack i Reckoning będą mogli renegocjować swoje oferty, gdy sytuacja zmieni się w odniesieniu do stanu pandemii. Pandemia zaszkodziła biznesowi i spowodowała, że firma oferowała niższe kontrakty. Niektóre Supergwiazdy mają obniżone oferty i ponownie zasiądą do rozmów, gdy tylko biznes się podniesie. Nie wiadomo, jak długo to będzie trwało. Wygląda jednak na to, że będziemy oglądać Retribution przez co najmniej trzy lata.

»  Było wiele spekulacji na temat przyszłości Jaya White’a  po tym, jak The Switchblade powiedział, że kończy z pro wrestlingiem po swojej przegranej z Kota Ibushi podczas Wrestle Kingdom 15. Później doniesiono, że WWE robiło “mocną zagrywkę” w stronę White’a i że ma wielu ludzi, którzy go wspierają w federacji. Według Super J-Cast, kontrakt White’a z NJPW kończy się pod koniec miesiąca, a w Japonii jest “50/50 bez względu na to, czy zostanie czy pojedzie”. Podczas odcinka AEW Dynamite Post-Show, Tony Schiavone został zapytany, czy White mógłby potencjalnie dołączyć do AEW, gdyby zdecydował się opuścić NJPW. Schiavone zasadniczo wykluczył taką możliwość.

Nie wydaje mi się. Myślę, że jest zamknięty w tym, co tam robi [w Japonii].

Dave Meltzer w The Wrestling Observer Radio niedawno zauważył, że kiedy AEW rozpoczynało działalność pod koniec 2018 roku, EVP próbował zwerbować White’a. W tym czasie White podobno powiedział AEW, że podpisał siedmioletni kontrakt z NJPW. White stwierdził wcześniej, że nie jest zainteresowany podpisaniem kontraktu z WWE.