IMPACT Wrestling 16 lutego 2021: Wyniki

Jest to pierwsza tygodniówka IMPACT od No Surrender. Już dziś zadebiutują byli mistrzowie IWGP Tag team, a mowa o drużynie FinJuice.

Singles match o X-Division Championship 

TJP Vs. Josh Alexander

Zwycięzca – TJP

Gia Miller widzi jak Tommy Dreamer wychodzi z pokoju zarządu. Tommy zauważył, że nie ma dziś mistrza IMPACT na show co jest spowodowane atakiem Moose’a. Już dziś Moose zmierzy się z Dreamerem w Old School Match’u.

Brian Myers zakończył umowę z Hernandezem. Ten drugi zarobi jeszcze więcej pieniędzy dziś, gdyż zmierzy się z Cardoną w walce 1 na 1. Fallah Bahh  spotyka się z Hernandezem i przekonuje go, że ten może podwoić swoje pieniądze.

Four way match 

Willie Mack Vs. Daivari Vs. Suicide Vs. Trey Miguel

Zwycięzca – Trey Miguel

Po walce Callihan przypomina dzisiejszemu zwycięzcy, że ten nie wygrał na No Surrender, zapewne dlatego, że nie ma pasji.

Ace Austin chce dostać szansę o pas X Division. D’Amore zgadza się, że zasługuje na to, ale jest mnóstwo innych pretendentów. Za tydzień odbędzie się six man tag team match, gdzie zwycięska drużyna zmierzy się we Three Way match’u, a wygrany zostanie pretendentem.

Singles match 

Hernandez w/ Brian Myers Vs. Matt Cardona

Zwycięzca – Matt Cardona

Po walce Myers wchodzi na ring.  Kłóci się on z Cardoną, a po chwili Hernandez atakuje swojego przeciwinika z dzisiejszej walki. Panowie atakują Cardonę, dopóki Edwards ratuje Matta.

Tag team match 

FinJuice Vs. Reno Scum

Zwycięzcy – FinJuice

Po walce mamy  wyraźne spięcie między FinJuice, a mistrzami drużynowymi.

Rohit Raju wini Sherę za swoją porażkę za PPV. James Storm uderza Rohita butelką w głowę. Johnny Swinger zaprasza ich do Swinger’s Palace. Fallah Bahh traci szybko swoje 10$, a Storm i Sabin bawią się świetnie.

Singles match 

Tenille Dashwood  Vs. Nevaeh

Zwyciężczyni – Tenille Dashwood

Już za tydzień Deaner zmierzy się z Jake Something w Tables match’u.

Deonna Purrazzo chce przekonać Scotta D’Amore, że Kimber Lee i Susan zasługują na walkę o pas Women’s Tag team. Już za tydzień Susan i Kimber Lee zmierzą się z Jazz i Jordynne Grace, a zwyciężczynie będą pretendentkami do tytułu.

Old school rules match 

Tommy Dreamer Vs. Moose

Zwycięzca – Moose