SPOILERY! Powrót byłego NXT Championa do NXT TV, Segment z udziałem Omegi i Callisa na Dynamite, Kto wygrał AEW Dynamite Diamond Ring?

» Podczas najnowszego odcinka WWE NXT do ringu powrócił były NXT Champion Karrion Kross, który wspomniane mistrzostwo posiadał przez cztery dni. Karrion zaatakował Damiana Priesta, kiedy ten szedł w kierunku ringu, aby zmierzyć się z Austinem Theorym i NXT North American Championem Johnnym Gargano.

Kross zniszczył Priesta, a następnie wsiadł do samochodu, w którym czekała Scarlett.

23 sierpnia podczas weekendu z SummerSlam, na TakeOver XXX, Kross nabawił się kontuzji w starciu z Keithem Lee, przez co musiał się zrzec tytułu NXT TV. Od tego momentu był nieobecny, jednak w trakcie WarGames został udostępniony materiał wideo zapowiadający powrót wrestlera. Właśnie, to stało się na wczorajszym pokazie. Nie ma cienia wątpliwości, że Karrion będzie chciał odzyskać NXT Title.

» W ubiegłym tygodniu z pomocą Dona Callisa, Kenny Omega pokonał Jona Moxleya, dzięki czemu zdobył AEW World Championship. Ta dwójka była obecna na ostatnim Impact TV, co może świadczyć o współpracy obu firm. Na wczorajszym AEW Dynamite Omega oraz Callis przybyli helikopterem. Callis stwierdził, że marzył o stworzeniu wielkich rzeczy z Kennym, który wyrasta na wielkiego wrestlera, jako AEW World Champion. Natomiast Omega chełpił się swoim pojedynkiem z Moxleyem, po czym wypowiedział swoje standardowe powiedzonko i odszedł.

ZOBACZ TAKŻE >>> AEW Dynamite 9 grudnia 2020: Wyniki

» Na ostatnim Dynamite, Orange Cassidy zmierzył się z MJF . Na szali został postawiony AEW Diamond Ring. Przy ringu obecni byli członkowie The Inner Circle, dzięki czemu MJF był w stanie odnieść zwycięstwo nad swoim przeciwnikiem. W trakcie walki doszło do brawlu, który rozproszył uwagę sędziego, a do ringu wbiegł Miro wykonując big lariat, co wykorzystał MJF przypinając Cassidy’ego.