AEW Dynamite 9 grudnia 2020: Wyniki

Show rozpoczynamy od tag team match’u. Komentatorami gali są Jim Ross, Excalibur oraz Tony Schavione.

Tag team match 

The Young Bucks Vs. TH2

Zwycięzcy– The Young Bucks

Walka trwała ponad 10 minut. Po walce na ringu pojawiło się SCU,a poza nim The Acclaimed.

Nadszedł czas, na dosyć dziwny segment z Darby’m Allin’em. Opisywał on swoich rywali z drużyny Taz’a. Na samym końcu Allin tylko się zaśmiał kiedy zobaczył malowanie Sting’a.

Cody pojawił się na ringu. Jego zadaniem było odpowiedzenie na pytanie Tony’ego na temat jego reakcji w zeszłym tygodniu. Sting i tym razem przerwał Cody’emu i zjawił się na ringu. Kiedy to nastąpiło Arn Anderson opuścił ring. Sting porozmawiał z Tony’m, który zaczął zabawiać publiczność. Sting przyznał, że nie jest tu dla Rhodes’a. Wtedy zobaczyliśmy w kamerze Darby’ego. Legenda wrestlingu przyznała, że chce tu spędzić kilka lat.

Następnie nadeszła pora na promo drużyny Taz’a. Co ciekawe, był tam też syn menager’a drużyny.

Tag team match

Varsity Blondes Vs. FTR

Zwycięzcy-FTR

Walka trwała około 9 minut. Panowie po walce mieli lekką sprzeczkę z Jurassic Express.

Nadszedł czas na wywiad z Adamem Page’m. Temu przeszkodzili członkowie Dark Order. Zaproponowali mu miejsce w drużynie. Ten, po chwili myślenia zgodził się na to, aby współpracował z nimi za tydzień, ale nie zgodził się na dołączenie do Dark Order.

Singles match 

10/ with Dark Order Vs. Dustin Rhodes/ with Lee Johnson

Zwycięzca– Dustin Rhodes

Walka trwała bardzo krótko. Po walce Evil Uno zaproponował Dustinowi dołączenie do Dark Order jako 7. Ten jednak uderzył go w twarz.

Nadszedł czas na wywiad z mistrzem koszykówki. Była z nim także Brandi. Tak naprawdę nie ma co opowiadać o tym segmencie. O’Neil wyraził swoje zainteresowanie rywalizacją Brandi, a na koniec wywiadu Brandi wylała na niego wodę ze szklanki.

Nadeszła pora na Ultimatum Inner Circle. Chris zdecydowanie nie był zadowolony z sytuacji. MJF powiedział, że członkowie Inner Circle ulegają Hype’u temu co inni ludzie na social media twierdzą. Doszło do sprzeczki pomiędzy Sammy’m i MJF’em. Szybko wtrącił się Ortiz, który zaproponował Guevarze uściśnięcie dłoni. Ten się zgodził, ale powiedział, że jeśli coś się stanie to opuści Inner Circle. Po chwili Wardlow i Hager zgodzili się na współpracę.

FTR potwierdziło, że ich celem jest ponowne zdobycie mistrzostw drużynowych.

Six Man tag team match 

Eddie Kingston, The Butcher & The Blade Vs. Lance Archer, Lucha Bros

Lance długo nie czekał na walkę. Podczas swojego wejścia zaatkował rywali. Warto dodać, że jest to pierwszy tag team match Archera.

Zwycięzcy– The Butcher & The Blade, Eddie Kingston

Po walce Lance zaatkował przeciwników. Rywalizacja zdecydowanie się nie zakończyła.

W tym czasie mamy Brawl kobiet, w którym brała udział Nyla Rose, Ivelisse i Diamanté.

Singles match 

Abandon Vs. Tesha Price

Zwyciężczyni– Abandon

Była to krótka i mało ciekawa walka. Po walce na ringu pojawiła się mistrzyni, która zaatakowała Abandon kijem od Kendo. Ta jednak szybko wstała, co zdziwiło Hikaru.

Chris Jericho powiedział, że dziś całe Inner Circle będzie wspierało Maxwella w walce z Orange’m Cassidy’m.

Kenny i Don Callis pojawili się na ringu. Tony Schavione powiedział, że nigdy nie był tak wkurzony. Callis odpowiedział, że taki jest wrestling. Omega przytoczył, że nigdy nie prosił o title shot’a, tylko czekał na swój moment. Ma on teraz najlepsze mistrzostwo. Nie obchodzi go co inni sądzą o tym co stało się tydzień temu. Kenny pokazał, że ma podbite oko. Omega pożegnał kibiców i po chwili nadszedł czas na reklamy.

Za tydzień: Cody vs Angelico, Hardy Party vs Adam Page I Dark Order The Acclaimed Vs SCU oraz Tag team match kobiet.

Single match for the Dynamite Diamond Ring

MJF/with Inner Circle Vs. Orange Cassidy/ with Best Friends

Podczas walki zainterweniował Miro.

Zwycięzca– MJF