AEW Dynamite 16 Września 2020: Wyniki

Witamy wszystkich na Dynamite. Komentatorami dzisiejszego odcinka są Tony Schavione, Excalibur oraz Jim Ross. Show zaczynamy pierwszą walką

Tag team match 

Jurassic Express ( Luchasaurus & Jungle Boy) Vs FTR( Dax Harwood & Dash Wheeler)

Jeszcze przed walką pojawiło się The Young Bucks. Wykonali oni Superkick na Sędzi.

Zwycięzcy– FTR

Jesteśmy na backstage’u gdzie Alex Marvez rozmawia z Private Party oraz Matt’em Hardy’m, który leżał w agonii na podłodze.

Isiah Kassidy szybko odpowiedział, że nie wie co się stało, ale Matt mówił o planie na dziś. Chris Jericho I Jake Hager przyszli zapytać się jaki jest stan Matt’a. Oczywiście śmiali się oni z niego, a następnie wyszli z pokoju.

Kenny Omega dołączył do stołu komentatorskiego.

Singles match 

Frankie Kazarian Vs Adam Page

Zwycięzca– Adam Page

Singles match 

MJF/with Wardlow Vs Shawn Dean

Zwycięzca– MJF

Maxwell po walce powiedział, że gdyby MOX nie oszukiwał to stałby w tym momencie jako niepokonany zawodnik i jako mistrz AEW. MJF uznał, że tak powinien zostać ogłaszany i kazał Justin’owi Roberts’owi go zapowiedzieć jako ,, Undefeated, undisputed,uncrowned AEW World Champion of All Elite Wrestling.”

Maxwell dodał także, że może dołączy do jakiejś frakcji, może nie, ale i tak jest lepszy od nas i my o tym wiemy.

W ringu znajduje się Penta El Zero M, Rey Fenix, The Butcher I The Blade oraz Eddie Kingston. Eddie wziął mikrofon i powiedział, że nigdy nie przegrał Battle Royal. Po drugie oni są rodziną, nie drużyną, nie frakcją, ale rodziną, rodziną przemocy. Po trzecie Blade ma uporządkować swój dom. Ten skinął tylko głową.

Tag team match 

Private Party( Isiah Kassidy & Marq Quen) Vs Inner Circle ( Chris Jericho & Jake Hager)

Zwycięzcy– Inner Circle

Po walce Chris wykonał Walls of Jericho na Kassidy’m, ale Marq wykonał Pele Kick na byłym mistrzu AEW.

Singles match for the NWA Women’s Championship

Ivelisse/ with Diamanté Vs Thunder Rosa

Zwyciężczyni– Thunder Rosa

Po walce Diamanté chciała zaatkować zwyciężczynie, ale uratowała ją mistrzyni AEW, Hikaru Shida.

Na backstage’u widzimy Miro, obok stoi Kip Sabian oraz Penelope Ford. Miro powiedział, że nie może się doczekać wejścia na ring. Kip uprzedził go mówiąc, że na początku musi zrobić najlepszy wieczór kawalerski.

Lance Archer oraz Jake Roberts pojawili się w ringu. Jake oznajmił, że Lance nie jest z tego zadowolony, ale potrzebują oni tag partnerów. Poprosił on Taz’a, żeby powiedział coś o tym. Ten powiedział, że to świetny pomysł, ale jeśli Lance zdobędzie mistrzostwo AEW to pierwszym pretendentem zostanie Brian Cage. Lance powiedział, że zostanie nowym mistrzem i w tym momencie zaczęła grać muzyka Jon’a Moxley’a. MOX został zaatakowany przez Briana Cage’a oraz Ricky’ego Starks’a. Na pomoc przybył mu jednak Will Hobbs, który będzie jego tag partnerem. Trzecim zawodnikiem w drużynie będzie Darby Allin.

Excalibur ogłosił nam, że już za tydzień odbędzie się walka o mistrzostwo TNT. Brodie Lee zmierzy się z …. Orange Cassidy’m.

Tag team parking lot Fight

Santana & Ortiz Vs Best Friends

Zwycięzcy– Best Friends