AEW DYNAMITE 22 Lipca 2020: Wyniki

Witają nas Tony Schavione, Excalibur oraz Jim Ross. Tydzień temu odbyło się Fight for the Fallen, a my Zaczynamy dzisiejsze show od walki o pas TNT.

No disqualification match for the AEW TNT Championship 

Cody/with Arn Anderson Vs Eddie Kingston

Zwycięzca– Cody

Następnie usłyszeliśmy kilka słów od mistrza AEW. Ten powiedział, że jeśli powie coś ( że złamie rękę Cage’a na dwie części) to to zrobi. Mox powiedział, że Taz ma jego głos na menadżera roku, ale następnym razem Cage mu nie ucieknie.

Singles match 

MJF/ with Wardlow Vs Griff Garrison

Zwycięzca– MJF

Chwilę później mieliśmy krótki wywiad z Britt Baker. Ta powiedziała, że konspiracja jest kontynuowana, ale nie można o niej zapomnieć na All Out. Britt powiedziała, że zrobi największy powrót w całej historii.

Następnie na ring wchodzi FTW Champion Brian Cage oraz Taz. Taz powiedział, że prawie został zwolniony przez Cage’a z roli, którą teraz spełnia i mieli bardzo trudny tydzień. Nie chciał aby Cage złamał w jego obecności biceps. Jednak Taz powiedział, że Cage już nigdy nie będzie w takiej pozycji. On nigdy nie zaklepał i nie zaklepie.

W tym momencie zaczyna grać ,,I fell” Darby’ego Allin’a.

Kiedy wchodził na ring przeszkodził mu Ricky Starks. Następnie Cage wykonał dwa Powerbomb’y, Jeden na stage, drugi prosto do ringu. Panowie następnie chcieli uderzyć deskorolką Darby’ego, ale przy ringu pojawił się Jon Moxley. Ten miał w rękach kij do bejsbolu owinięty drutem kolczastym.

 

Dostaliśmy ogłoszenie, że jeszcze w te lato odbędzie się AEW women’s tag team cup Tournament, The Deadly Draw.

Tag team falls count anywhere match 

The Young Bucks Vs The Butcher & The Blade

Zwycięzcy– The Young Bucks

Alex Malvarez chciał przeprowadzić wywiad z Lanc’em Archer’em, ale tamten atakował kilku zawodników na backstage’u krzycząc ,,EVERYBODY DIES”.

Singles match 

Diamante Vs Ivelisse

Zwyciężczyni– Diamante

Singles match 

Five Vs Adam Page

Zwycięzca– Adam Page

Po walce Adam miał krótki dialog z Brodie’m, który zaoferował mu dołączenie do Dark Order. Ten jednak odmówił. Kiedy Czterech zawodników z Dark Order zaatakowało mistrza Tag Team FTR przybyło mu na ratunek. Kiedy było już po wszystkim w ringu zjawił się Kenny Omega.

Tag team match 

Luchasaurus & Jungle Boy Vs Chris Jericho & Jake Hager

Zwycięzcy– Chris Jericho & Jake Hager

Podczas walki Serpentico pomógł Chris’owi. Jednak po walce okazało się, że jest to Sammy Guevara. Po walce na ringu pojawili się Best Friends oraz Orange Cassidy, którzy uratowali Jurassic Express.