Dlaczego Natalya i Lana zostały zmiażdzone na RAW?, AJ Styles: Rozmawiałem z AEW, Triple H ogłasza kolejną galę NXT Takeover Special!

» Miro został zwolniony z WWE 15 kwietnia, a w ostatnim tygodniu zadebiutował w AEW. Po tym zaskakującym debiucie jego żona Lana i jej partnerka z tag teamu Natalya zostały niemalże zniszczone na RAW. Niektórzy fani sądzili, że te dwa wydarzenia są ze sobą powiązane, ale tak nie jest. Miro podczas transmisji na żywo na Twitchu mówił o swoim zmartwieniu, że Lana będzie miała pod górkę w federacji McMahona. Ringside News został jednak poinformowany przez zatrudnionego członka zespołu kreatywnego, że pobicie Lany i Natalyi na RAW nie ma „nic wspólnego z Miro”. Lana i Natalya zostały zniszczone przez Nię Jax i Shaynę Baszler, ale był ku temu powód. WWE musiało pokazać do czego są zdolne Nia i Shayna. Lana i Natalya też nie były zbyt zadowolone z tego obrotu zdarzeń. Segment nie był decyzją podjętą z goryczy. To był po prostu sposób, aby sprawić, by mistrzynie WWE Women’s Tag Team wyglądały na silne i wykorzystywały do tego znane gwiazdy.

» AJ Styles podpisał w zeszłym roku nowy kontrakt z WWE, ale była szansa, że ​​pójdzie do AEW. Dowiedział się nawet co może zaoferować mu AEW. Podczas niedawnej transmisji na Twitchu AJ Styles przyznał, że rozmawiał z AEW o przejściu do ich fedracji. Nie zdradził, jak daleko zaszły rozmowy, ale nigdy nie doszło do rozmowy o kwestii finansowej.

Tak, były rozmowy. Spójrz, to biznes. Mój kontrakt w WWE miał wygasnąć i toczyły się rozmowy. Bucks to moi kumple. Nigdy nie rozmawialiśmy o pieniądzach ani o niczym, ale mówiono o przyjściu. Ponownie, to biznes.

Nowy kontrakt AJ Stylesa z WWE prawdopodobnie powstrzyma go przed AEW do końca jego kariery, chyba że planuje walczyć jeszcze dłużej. Mówił już o tym, jak jego czas na ringu zbliża się do ostatecznego końca, który może nadejść wcześniej niż później.

» Kolejne wydarzenie WWE NXT Takeover zostało oficjalnie ogłoszone i odbędzie się w niedzielę 4 października. WWE ogłosiło dzisiaj datę, ale nie potwierdziło lokalizacji. Prawdopodobnie odbędzie się w NXT Arena na kampusie Full Sail University w Winter Park na Florydzie. Droga do TakeOver rozpocznie się już podczas najbliższego odcinka NXT.