Czy Chris Jericho wróci do WWE?, Codzienna rutyna Vince McMahona

» Chris Jericho opuścił WWE i ma kontrakt z AEW na kilka dobrych lat, ale czy jednorazowy występ w WWE byłby w ogóle możliwy w przyszłości? Podczas Jericho Saturday Night Special na Facebooku Chris Jericho został zapytany, czy byłby zainteresowany jednorazowym powrotem do WWE. Tego nie ma obecnie w planach, ale nawet gdyby mógł, Y2J nie wie, czy w ogóle chce zrobić to jednorazowo. Le Champion jest bardzo szczęśliwy w All Elite Wrestling i ma nadzieję, że będzie z nimi jeszcze długo.

Nie mogę, nadal mam umowę na następną chwilę. B. Nie sądzę, że chciałbym zrobić coś wyjątkowego, jednorazowego dla kogokolwiek, szczególnie WWE. Mam nadzieję, że będę z AEW przez długi, długi, długi czas. Mam więc nadzieję, że to odpowiada na twoje pytanie.

» Historia Vince McMahona jest fascynująca. Człowiek, który wykorzystał działalność pro-wrestlingu, aby stać się miliarderem. Jak naprawdę wygląda jego życie?

Pandemia koronawirusa zmieniła wiele rzeczy w WWE. McMahon nie musi już jeździć do miast w całym kraju. Nadal ma ścisły harmonogram, którego przestrzega każdego dnia. Arn Anderson z przyjemnością opowiedział o tym na podcastcie ARN. Boss codziennie wstaje wcześnie i ćwiczy w domowej siłowni. Żyje we własnej bańce, dlatego nigdy nie widuje się, jak podpisuje autografy i robi selfie z fanami. Wygląda na to, że McMahon usprawnił swoje życie, aby uzyskać jak najwyższą wydajność każdego dnia.

Pytasz mnie, czy podpisuje autografy i robi zdjęcia? Nie, nigdy tego nie widziałem. Jestem pewien, że to się nigdy nie wydarzyło i nigdy się nie wydarzy. W pewnym sensie funkcjonuje we własnej bańce. Prawdopodobnie idzie to mniej więcej tak. Nie mówię, że to zła rzecz. Ty go oceniasz, ale [on] ma siłownię w swoim domu, wstaje wcześnie rano, ćwiczy, ma limuzynę, żeby go zabrała na lotnisko, idzie po schodach do prywatnego samolotu, jedzie do miasta, wysiada z limuzyny [i] idzie prosto do budynku. Wchodzi prosto do swojego biura.

Ze swojego biura idzie prosto do sali konferencyjnej, gdzie spędza większość popołudnia.  Kiedy nadejdzie czas, show się kończy. [Jedzie] inną limuzyną, prosto do prywatnego samolotu [jedzie] do następnego miasta, prosto do hotelu, w którym nocują, wygodny hotel. Około trzeciej lub czwartej rano znowu pójdzie na siłownię. Do następnego ranka powtórzy. Tak wygląda dzień i życie Vince’a McMahona. 

Z tego, co zebrałem i usłyszałem, tak to właśnie wygląda To nie pozostawia czasu na autografy [i] zdjęcia, podawanie dłoni, mówienie „dziękujemy za przybycie”.

Anderson został zwolniony z WWE w 2019 roku, więc nie wie, jak wygląda obecny harmonogram McMahona. Kiedy WWE działało pełną parą z wydarzeniami na żywo i pełnym harmonogramem tras, tak mogła wyglądać codzienna rutyna The Chairmana. Harmonogram Vince’a McMahona obecnie jest pewnie bardzo podobny do tego, o którym mówiono powyżej. Po prostu za każdym razem jedzie do WWE Performance Center w Orlando zamiast do nowego miasta. WWE to ogromna firma i bardzo zajęty człowiek musi to wszystko połączyć. Pytanie brzmi: kto może zrobić to, co robi Vince McMahon, kiedy nie będzie już w stanie tego robić?