Co z kontraktem Johna Ceny?, Niepokojący wpis Willa Ospreaya, Rekordowy odcinek Monday Night RAW, CM Punk w All Elite Wrestling?

» John Cena coraz rzadziej występuje w WWE TV. Ostatni raz zawalczył na WrestleManii 36. To tworzy spekulacje odnośnie tego, że jego kontrakt wygasł i Cena może walczyć w każdej innej federacji, którą lubi. Plotka ta wzięła się z mema, stworzonego przez anonimowego człowieka, który powołuje się na Dave’go Meltzera z Wrestling Observer Newsletter. Jak się okazuje, Meltzer w ogóle nie informował o takim wydarzeniu. Kontrakt Johna Ceny z WWE jest ważny, a sam wrestler nawet nie myśli o opuszczeniu federacji. Jest zajęty innym projektem, ale każda informacja o zakończeniu współpracy na linii Cena – McMahon jest fałszywa. W dobie pandemii żadna federacja nie mogłaby pozwolić sobie na zakontraktowanie takiej gwiazdy, która miałaby występować przy pustych trybunach.

» Will Ospreay jest jednym z najlepszych pro-wrestlerów na świecie, ale niedawno ujawnił bardzo mroczną prawdę o sobie. Miał bardzo bolesne myśli, które prawie spowodowały, że odebrał sobie życie. Ospreay ujawnił poprzez story na Instagramie, że ostatnio cierpiał z powodu myśli samobójczych. W tej wiadomości Ospreay powiedział, że „kilka tygodni temu zbliżyłem się do czegoś, o czym wiem, że żałuję”. Stwierdził także, że „wciąż ciągnie mnie za nogi, aby się polepszyć”. Potem powiedział, że samobójstwo nie wchodzi w grę „nawet jeśli masz wrażenie, że rzuciłeś świat”. Kontynuował to, dziękując tym, którzy byli w stanie mu pomóc w potrzebie. To bardzo poważna i szczera wiadomość od Willa Ospreaya. 2020 jest bardzo trudnym okresem dla wielu ludzi, zwłaszcza pro zapaśników, którzy nie mogą robić tego, co kochają. Mamy nadzieję, że wkrótce z Ospreayem będzie znacznie lepiej.

» Ostatni odcinek RAW był rekordowym. Showbuzz Daily podało, że 1 504 000  fanów oglądało czerwoną tygodniówkę, co jest.. najniższym w historii wynikiem oglądalności, od kiedy wprowadzono 3-godzinny format programu. Warto zauważyć, że RAW zaczęło dołować już od kilku dobrych tygodni. W poprzednim tygodniu oglądalność była na poziomie 1 687 000 widzów, co wtedy stało się rekordem najniższej oglądalności, a RAW z tego tygodnia to pobiło. I to jak!

» Od kiedy powstała federacja All Elite Wrestling, co rusz pojawiały się plotki o tym, że CM Punk rozpocznie współpracę z Codym Rhodesem. Podczas rozmowy z Talk Sport Cody Rhodes wspomniał o sytuacji CM Punkiem. Słyszał historię o Punku, który „otrzymał SMS-a” od AEW, aby ocenić jego zainteresowanie. Cody powiedział, że były negocjacje, ale nigdy nie były zbyt poważne. Obie strony nie mogły dojść do porozumienia, ale Cody powiedział, że nadal mają dobre relacje. Punk mógł chcieć dużo pieniędzy, ale gdyby istniała chęć współpracy, „cena staje się bardziej uzasadniona”.

Jeśli chodzi o negocjacje z Punkiem, wszyscy słyszeli o słynnym „dostał od nas wiadomość”. Tak, oczywiście, były negocjacje i poprosił o wielką sumę pieniędzy, a Punk jest wart dużo pieniędzy.
Ale w tej sytuacji podczas negocjacji nie sądzę, by kiedykolwiek stały się one zbyt poważne. Nie znaczy to, że nie staną się pewnego dnia, ale do tej pory nigdy nie stały się zbyt poważne. Myślę, że są tutaj dobre relacje. Myślę, że mam dobre relacje z Philem, uważam, że Tony też tak ma i nie jestem pewien, czy naprawdę chodzi o niego, nie chodzi o pieniądze. Chodzi o to, czy chce to robić?
Ponieważ cena staje się o wiele bardziej uzasadniona, jeśli naprawdę interesujesz się tym, co robimy z dużą prędkością. I znowu, to nawet nie jest dla niego specyficzne, po prostu ogólnie, jeśli nie ma pasji, nie ma pieniędzy.

 

Wcześniej mówiono, że CM Punk chciał astronomicznej kwoty, której AEW nie mogli zapłacić. Cody Rhodes powiedział, że CM Punk jest wart dużo pieniędzy, więc to zaproponował. Jeśli naprawdę chcą coś zrobić, to nie chodzi o pieniądze. We wrestlingu „nigdy nie mów nigdy”. CM Punk wydaje się szczęśliwy w domu podczas pandemii. Nie ma już zmartwień o WWE Backstage, ale w tej chwili nie wydaje się, żeby AEW i CM Punk złączyli siły.