AEW Fight for the fallen 2020: Wyniki

Na gali powitali nas Taz, Excalibur oraz Jim Ross. Panowie szybko przeszli do pierwszego pojedynku.

Singles match for the AEW TNT Championship 

Cody/ with Arn Anderson Vs Sonny Kiss

Zwycięzca– Cody

Po walce Cody podziękował swojemu przeciwnikowi za walkę. Komentatorzy przeszli do omówienia tego co jeszcze dziś zobaczymy, a potem rozpoczęły się reklamy.

Tag team match 

FTR Vs Lucha Brothers

Zwycięzcy– FTR

Podczas walki Dax zdjął maskę Fenix’a i chwilę potem zgarnął zwycięstwo. Po walce pojawili się The Butcher & The Blade, ale szybko otrzymali oni Superkick’i( od braci Jackson). The Young Bucks pogratulowało FTR i oddali kluczyki zwycięzcom, a Kenny Omega zaoferował toast w ramach rewanżu z zeszłego tygodnia. FTR jednak wylało mleko na Kenny’ego.

 

Kilka chwil później Chris Jericho oraz inni członkowie Inner Circle weszli na ring. Jericho wyjaśnił, że nigdy nie przegrywa w ratingach, a potem powiedział, że nigdy nie będzie rewanżu pomiędzy nim, a Orange’m. Orange pojawił się na trybunach i pokazał kciuk do dołu. Na zawodników Inner Circle wylał się sok pomarańczowy. Kiedy Chris poprosił o ręcznik, dostał ten, z podobizną jego przeciwnika z Fyter Fest.

Przenosimy się na backstage gdzie odbył się krótki wywiad z Jurassic Express. Luchasaurus powiedział, że po 65 milionach lat Jurassic Express może zawalczyć z The Elite.

 

Następnie jesteśmy przy stole komentatorskim. Tam poirytowany Chris kłócił się z innymi komentatorami.

Six Man tag team match 

Jurassic Express ( Luchasaurus & Jungle Boy & Marko Stunt) Vs The Elite ( The Young Bucks & Kenny Omega)

Zwycięzcy- The Elite

Podczas walki Adam Page oraz FTR oglądało walkę w telewizorze. Po walce Kenny zaatakował Marko.

Następnie nadszedł czas na krótki wywiad z mistrzynią kobiet. Dowiedzieliśmy się, że najprawdopodobniej obejrzymy rewanż pomiędzy nią, a Nylą Rose.

Tag team match

The Nightmare sisters( Allie & Brandi Rhodes)/ with Dustin Rhodes Vs MJ Jenkins & Kenzie Paige

Zwyciężczynie– The Nightmare sisters

Następnie nadszedł czas na wywiad z Nylą Rose. Ta powiedziała, że nic nam nie wyjawi, gdyż ta osoba sama się wyjawi. Menagerką byłej mistrzyni okazała się Vickie Guerrero.

Za tydzień Cody będzie bronił TNT Championship. Adam Page Vs Five, Ivelisse Vs Diamante oraz MJF w akcji. The young bucks Vs butcher the blade zmierzą w falls Count anywhere match’u a Chris Jericho I Jake Hager podejmują  Jurassic Express.

Singles match for the AEW World championship 

Jon Moxley Vs Brian Cage/ with Taz

Zwycięzca– Jon Moxley

Jon wygrał, gdyż Taz rzucił ręcznik. Po chwili Cage zaatakował mistrza pasem FTW. Na arenie zgasło światło, a potem pojawił się Darby Allin, który zaatkował pretendenta. Widokiem Allin’a i MOX’a kończymy Fight for the fallen.