AEW Dynamite 11 Listopada 2020: Wyniki

Jest to pierwszy odcinek Dynamite od Full Gear. Już dziś zobaczymy między innymi Bunkhouse match oraz przywitanie MJF’a w Inner Circle. Komentatorami dzisiejszego show są Excalibur, Tony Schavione oraz Jim Ross.

Singles match 

Matt Sydal Vs. Brian Cage/ with Taz, Ricky Starks

Zwycięzca– Brian Cage

Następnie na ring wszedł Cody. Pogratulował on nowemu mistrzowi TNT i powiedział, że nie będzie chciał rewanżu. Następnie weszła na ring pewna kobieta, która przedstawiła się jako Jade Cargill. Zaczęła ona wyzywać Cody’ego i powiedziała mu, że dużo mu brakuje do gigantów jakim jest Shaq.  Na ringu pojawiła się jego żona, która powiedziała, że Jade nie może mówić do niego takimi słowami.  Wtedy na ringu pojawili się Brian Cage i Ricky Starks, którzy zaatkowali Rhodes’a. Szybko jednak pomogli mu Darby Allin i Will Hobbs.

Na backstage’u Jon Moxley powiedział, że pokonał Omegę raz, więc da radę pokonać go drugi raz.

Kenny Omega zmierzy się z Jon’em 2 grudnia na Dynamite o mistrzostwo AEW.

Bunkhouse match 

Butcher & The Blade Vs. The Natural Nightmares

Zwycięzcy– The Natural Nightmares

Nadszedł czas na przywitanie MJF’a i Wardlow’a w Inner Circle. Chris Jericho zaprosił oryginalnych członków Inner Circle do ringu. Tylko Sammy Guevara nie pojawił się na ringu. Następnie na arenie pojawili się nowi członkowie Inner Circle. Ortiz nie był za bardzo zadowolony z tego co stało się w sobotę i powiedział to Chrisowi. MJF zaśpiewał Happy birthday Chris’owi i wręczył każdemu z członków Inner Circle bilet do Las Vegas. Za tydzień pojadą do Vegas.

Na backstage’u mamy wywiad z nowymi mistrzami drużynowymi, którzy zostali zapytani o rewanż z FTR. Matt jednak odpowiedział, że ewentualnie się z nimi zmierzą, ale najpierw chcą zmierzyć się z najlepszą niezależną drużyną, więc już za tydzień The Young Bucks zmierzy się z team’em Top Flight.

Singles match 

Shawn Spears/ with Tully Blanchard Vs. Scorpio Sky

Zwycięzca– Scorpio Sky

Na zewnątrz udało się Alex’owi Marvez’owi znaleźć Kenny’ego Omegę. Ten zadał pytanie retoryczne, co stanie się kiedy zmierzę się z Jon’em na największym Dynamite ever.

Singles match 

Tay Conti Vs. Red Velvet

Zwyciężczyni– Tay Conti

Tay wygrała z dużą pomocą Anny Jay.

Nadszedł czas na wywiad z Inner Circle. Przerwał im Sammy Guevara, który oznajmił, że dostał maila od MJF’a, aby poszedł na plażę. Maxwell tłumaczył, że wysłał też drugiego, w którym było napisane, że ma być na arenie. Chris powiedział, że nie ma to znaczenia, gdyż za tydzień wszyscy jadą do Vegas.

Eddie Kingston dołączył do stołu komentatorskiego.

Singles match 

Penta El Zero M Vs. Rey Fenix

Zwycięzca– Penta El Zero M

Eddie pogratulował zwycięzcy, którego nazwał swoim najlepszym przyjacielem. Powiedział on, że nie potrzebuje on swojego brata. Wtedy na arenę wszedł powracający PAC. PAC chciał zaatakować Eddiego, ale sędziowie rozdzielili ich. Już za tydzień PAC zmierzy się z The Blade’m.