The Rascalz dołączą do WWE?, Tribute to the Troops oficjalnie potwierdzone, Tony Khan zapowiada niespodzianki na Dynamite

» The Rascalz to stajnia składająca się z trzech utalentowanych wrestlerów – Dezmonda Xaviera, Zachary’ego Wentza i Trey’a Miguela. Ostatnimi czasy, trójka ta zachwycała fanów Impact Wrestling, jednak jak dowiedzieliśmy się w ostatnim odcinku, panowie opuszczają federację. Storyline’owo wytłumaczono to tak, że The Rascalz zostali eksmitowani z “The Treehouse”, ponieważ od dwóch lat nie płacili czynszu. Ich ostatnia walka dla Impact odbędzie się za tydzień. Tymczasem pozostają wolnymi agentami i jak udało dowiedzieć się Wrestling Inc., grupa dostała nieodrzucalną ofertę od WWE. I chociaż nie podpisali jeszcze kontraktów, ma być to tylko formalność i oczekuje się, że już niebawem oficjalnie zasilą federację Vince’a McMahona.

» Niedawno pisaliśmy o planach powrotu gali WWE Tribute to the Troops, a dziś okazuje się to prawdziwą informacją. Federacja McMahona potwierdziła, że zorganizuje tą galę 6 grudnia, a jej transmisja zostanie przeprowadzona na FOX. Event odbędzie wewnątrz WWE Thunderdome, a wśród widzów zagoszczą żołnierze z ich kobietami i rodzinami.

„To wyjątkowy czas i nie możemy się doczekać, aby zapewnić naszym żołnierzom i ich rodzinom interaktywne doświadczenie, które może dać tylko WWE.” – powiedział prezes i dyrektor generalny WWE Vince McMahon.

» Dziś w nocy pierwszy odcinek AEW Dynamite po udanym PPV – Full Gear. Prezes All Elite Wrestling, Tony Khan zapowiedział na Twitterze ogromne niespodzianki, które mają nadejść jeszcze w tym roku. Oto co napisał:

“Dziś wieczorem mamy świetny rozkład dla Dynamite. Transmisja na żywo, na TNT. Przez resztę 2020, AEW będzie nadal zapewniać wspaniałe walki w środowe wieczory + przed nami ogromne niespodzianki! Dołącz do nas na TNT, równowaga sił w wrestlingu ulegnie dziś zmianie.”