SPOILERY! Kto pierwszym rywalem Stinga w AEW?, Co wydarzyło się podczas wywiadu z O’Neallem na Dynamite?, Walka zapowiedziana na MLW Kings of Colosseum

» Legenda wrestling “The Icon” Sting zadebiutował w federacji All Elite Wrestling, z którą podpisał lukratywny kontrakt. W tym tygodniu na Dynamite doszło do konfrontacji z udziałem wspomnianego wrestlera oraz Cody’ego i Arna Andersona.

Do Cody’ego dołącza Arn Anderson, a Tony Schiavone przeprowadza rozmowę. Tony prosi Cody’ego o komentarz na temat przybycia Stinga. Zanim Cody zdąży cokolwiek powiedzieć, a arenie pojawia się Sting. Arn bierze mikrofon i mówi, że musi podejść trochę bliżej, żeby upewnić się, iż to prawda. Sting dziękuje Tony’emu za odpowiednie przywitanie i prosi go o jeszcze jedną rzecz. Następnie Cody ponownie wita Stinga i dziękuje za pomoc w ubiegłym tygodniu. Cody mówi, że bardzo długo czekał na przybycie Stinga. Ten odpowiada, że nie jest tutaj dla Cody’ego, ale dla Darby’ego Allina (który siedzi na trybunach). Patrzy na wrestlerów stojących przy ringu, po czym dodaje, że jest w dżungli, ale cieszy się z powrotu. Sting wspomina kulisy podpisania kontraktu z AEW zaznaczając, że będzie blisko promocji przez długi czas. Sting dodaje, że wybiera grę, ale to tylko biznes, dodaje “Do zobaczenia dzieciaku”. Cody wygląda na nieco zirytowanego.

ZOBACZ TAKŻE >>> AEW Dynamite 9 grudnia 2020: Wyniki

» Tej samej nocy na AEW Dynamite, Tony Schiavone rozmawiał z Brandi Rhodes oraz
Shaqiem. Kilka tygodni temu Jade Cargill brutalnie zaatakowała Brandi, przez co żona Cody’ego
miała założony temblak. Shaq stwierdził, że byłby szczęśliwy widząc Brandi i Jade na ringu, a
następnie obraził byłą wrestlerkę WWE.

Tony Schiavone siedzący z Brandi Rhodes (która trzyma rękę w temblaku po ataku Jade Cargill kilka tygodni temu). Tony przedstawił Shaqa. Brandi nie docenia Tony’ego, który chwali i komplementuje Shaqa. Shaq twierdzi, że jest wielkim fanem Jade i razem przeszli długą drogę, ale nie popiera tego, co zrobiła z ramieniem Brandi. Brandi ma nadzieję, że mogą, to powstrzymać i nikt nie ucierpi.

Shaq dodaje, że kocha rodzinę Rhodesów, ale byłby szczęśliwy, gdyby zobaczył Brandi i Jade na jednym ringu. Brandi podaje rękę byłemu zawodnikowi NBA, jednak ten obraża ją, co nie podoba się wrestlerce. Brani nazywa O’Neala dupkiem i wychodzi.

»Federacja MLW potwierdziła, że podczas Kings of Colosseum odbędzie się MLW World Middleweight Championship Match. Udział w nim wezmą: obecny mistrz Myron Reed, a jego rywalem, Lio Rush. Wspomniane wydarzenie odbędzie się 6 stycznia 2021 roku. Federacja będzie transmitować swoje coroczne wydarzenia PPV za darmo na “kanałach”. Zaledwie trzy tygodnie temu Reed pokonał Briana Pillmana Jr., a następnie wyzwał Rusha do walki o mistrzostwo.

MLW Middleweight Championship
Myron Reed (c) vs. Lio Rush