The Undertaker potwierdza obecność na Survivor Series, Były wrestler WWE wkrótce z mistrzostwem?, Brian Pillman Jr o kontrakcie w MLW i pracy dla AEW

» Były WWE World Heavyweight Champion The Undertaker wystąpił w programie prowadzonym przez Vicente’a Beltrana, w którym wypowiedział się na temat Final Farewell.

Będziesz mógł spojrzeć na 30-lecie pobytu The Undertakera w WWE. Powstał dokument Brothers of Destruction, oglądaliśmy już dokument Untold o rywalizacji pomiędzy Randym Ortonem, a moją osobą. Będą podobne rzeczy, w których opowiem historię o mojej 30-letniej przygodzie. Będziesz w nich mógł dogłębnie poznać inne supergwiazdy, ich przemyślenia oraz, to co czują w różnych etapach kariery. Jeśli jesteś fanem The Undertakera, będzie to dla Ciebie doskonałe przeżycie.

Nie wiem jeszcze, co będziemy robić z Final Farewell, ale mogę wyjawić, że na pewno pojawię się na Survivor Series. Nigdy nie mów nigdy, więc kto wie, co się może wydarzyć. Musicie więc tylko poczekać do 22 listopada, zobaczymy jak potoczą się sprawy.

» Ostatnia runda turnieju United Wrestling World Championship została przełożona z powodu kontuzji Chrisa Dickinsona.

Breaking News: Ostatnia runda turnieju ##UnitedWrestling World Championship została przełożona z powodu kontuzji odniesionej przez @DirtyDickinson podczas zeszłotygodniowego odcinka #PrimeTimeLive.

Finał turnieju miał odbyć się 24 listopada, niestety z powodu kontuzji starcie z udziałem Dickinsona i Mike’a Bennetta najprawdopodobniej zostanie oddalone w czasie. Ten ośmioosobowy turniej powstał w październiku i ma na celu wyłonienie pierwszego w historii United Wrestling Network World Championa.

UWN World Title Tournament Finals Postponed

» Brian Pillman Jr. w branży wrestlingowej działa od trzech lat, ale swoją osobą zainteresował największe federacje wrestlingowe na świecie. Dzięki temu w 2018 roku wygrał głosowanie na największe zaskoczenie w MLW. W wywiadzie udzielonym w TheSockMonkey Show wrestler wypowiedział się na temat swojego kontraktu w MLW oraz relacjach z AEW.

To niesamowite uczucie. Oczywiście w trakcie mojej pracy otrzymałem pomoc od wielu osób oraz najlepszego trenera na świecie, Lance’a Storma. Dlatego postanowiłem, że będę wyprzedzał grę tak bardzo, jak to możliwe. Wiecie, co mam na myśli? Podejmowanie wszelkich kroków, aby zapewnić bezpieczeństwo swojemu ciału i zdrowiu.

Jestem pewien, że wciąż jestem w dobrych relacjach z AEW. Pracuję z każdym, kto chce ze mną współpracować mimo, iż jestem przydzielony do MLW. To dość liberalna umowa, która pozwala mi na robienie wielu rzeczy. Nie jestem ich wyłącznością. Przedstawiciele MLW są bardzo wyrozumiali, a jedyne co mogę dla nich zrobić, to dać z siebie wszystko. Mogę pracować w AEW, MLW, czy OVW w tym samym czasie.