Tyson Kidd wspomina tournee w Polsce i pracę z The New Day, Kane o konfrontacji z The Undertakerem, Kolejne urozmaicenie platformy Impact Plus

» Jeden z lepszych momentów w karierze Tysona Kida miał miejsce w latach 2014-2015, kiedy stworzył drużynę z Cesaro. Tyson wypowiedział się na temat swojej przygody z członkami The New Day.

Mój pierwszy pojedynek kwalifikacyjny do WWE był właśnie z Kofim. Po walce z nim otrzymałem kontrakt od WWE, a następnie pracowałem w dark matchach. Walczyłem z Kofim w moim pierwszy pojedynku telewizyjnym w Deep South Wrestling. Współpracowaliśmy w drużynach, a następnie wyprodukowałem jego pojedynek z Danielem Bryanem na WrestleManii.

Następnie pracowałem z Cesaro. Właśnie walczyliśmy na SmackDown w Dallas, po czym udaliśmy się na europejskie tournee. Pierwszego dnia w środę mieliśmy pobudkę, a następnie poświęciliśmy cały dzień na podróż. Na miejscu, czyli w Europie byliśmy w czwartek rano. Wszyscy byli zmęczeni i nikomu się nie chciało pracować. Pamiętam, że zrobiłem kilka rzeczy. Pierwszej nocy schowałem się za Nattie, fani wiwatowali. Następnie walczyliśmy z The New Day jako babyface’owie. To była świetna zabawa. Następnego dnia rozmawialiśmy o tym, czy w Belfaście, bądź Nottingham fani zareagują w podobny sposób. Pamiętam, że byłem w Polsce. Tam wszyscy chantowali na dobrych facetów, po prostu byli mili. Nie byliśmy pewni, czy otrzymamy taką samą reakcję. Pierwotnie mieliśmy walczyć z The Usos, ale z powodu ich urazu plany zostały natychmiast zmienione.

» Były WWE Champion Kane spotkał się z Ryanem Satinem w celu promowania 30-lecia The Undertakera, które będzie miało miejsce podczas gali PPV Survivor Series. Kane został poproszony o wymienienie trzech ulubionych pojedynków z udziałem DeadMana.

The Undertaker vs Shawn Michaels na WrestleManii 25 jest zdecydowanie numerem 1 na mojej liście. To jeden z najlepszych pojedynków w historii. Gdyby ktoś mnie zapytał: Hej, jak zarabiasz na życie? Chciałbym mu zasugerować obejrzenie wspomnianej walki. O to właśnie chodzi w profesjonalnym wrestlingu.

Drugim pojedynkiem jest Inferno Match z Unforgiven: In Your House 1998. Głównie ze względu na, to jak wyjątkowy był to mecz. The Big Red Machine – Mecz na WrestleManii, jaki stoczyliśmy miesiąc wcześniej był bardzo ważny, ponieważ po raz pierwszy, Taker i Kane zostali zamknięci w jednym ringu. Nasza rywalizacja przeniosła się na inny poziom. Daliśmy fanom spektakularne widowisko.

» Federacja Impact Wrestling poinformowała o nadchodzących zmianach związanych z platformą streamingową Impact Plus. Nadchodzące zmiany obejmować będą nowy oryginalny program, materiały specjalnie wyselekcjonowane przez wrestlerów z rosteru, a także lepszą jakość/wykrywalność.

Szanowny abonencie Impact Plus.
Impact Plus wprowadza poprawki (czwartek – piątek) w ramach znaczącego rozszerzenia produktu. W tym okresie mogą wystąpić pewne problemy. Bądźcie gotowi na nowy oryginalny program, materiały wybrane przez twoich ulubionych wrestlerów, a także dostęp do wydarzeń live, w tym Turning Point, które odbędzie się w sobotę. Musisz zaktualizować swoją aplikację. W razie pytań, prosimy o kontakt z naszym zespołem: (support@anthemse.com).

14 listopada odbędzie się Impact Turning Point, w którym udział wezmą takie gwiazdy, jak: Tenille Dashwood, Jordynne Grace, Taya Valkyrie, Rosemary, Eddie Edwards, Rich Swann, czy Sami Callihan.

Dla nowych subskrybentów Impact Plus dostępny jest 30-dniowy, bezpłatny okres próbny.

Wyniki z Turning Point będą dostępne na naszej stronie!