Poważne problemy zdrowotne Melissy Coates, Sonya Deville i rozprawa ze stalkerem, Lio Rush w obsadzie MTV The Challenge

» Na stronie GoFundMe została otworzona zbiórka pieniędzy dla “The Super Genie” Melissy Coates. Z informacji wynika, iż w nodze wrestlerki lekarze zaobserwowali kilka zatorów tętnic, przez co potrzebnych jest kilka operacji, w celu zatrzymania rozprzestrzeniania się infekcji. Moża ona spowodować amputację nogi. Zbiórka ma pomóc Melissie w opłaceniu operacji. Warto wspomnieć, że w przeszłości pracowała dla WWE w OVW, czy Deep South Wrestling, a jej trenerem był Killer Kowalski. Coates aktualnie pełni funkcję menadżera Sabu.

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE TUTAJ.

» W czwartek odbyła się wirtualna rozprawa sądowa dotycząca przedłużenia tymczasowego nakazu zbliżania się Phillipa Thomasa do Darii Berenato znanej z występów w WWE, jako Sonya Deville.

Portal Wrestling Inc informuje, że sędzia Jessica Costello z Hillsborough przedłużyła nakaz. Kolejna rozprawa zaplanowana jest na 22 stycznia 2021 roku o godzinie 10:00. Thomas przez wiele lat stalkował Deville w internecie próbując ją uprowadzić z domu w nocy 17 sierpnia. Oskarżony włamał się do domu wrestlerki, a w plecaku miał prezerwatywy, taśmę klejącą, gaz pieprzowy, opaski zaciskowe, dziurkacze do okien i dodatkowe ubrania.

» Były WWE Cruiserweight Champion Lio Rush będzie uczestnikiem nowego sezonu MTV The Challenge. Premiera kolejnego sezonu będzie miała miejsce 9 grudnia w MTV.

Lio za pośrednictwem Twittera odniósł się do powyższej wiadomości ostrzegając resztę obsady programu:

@MTV niedługo poczuje The Rush – w grudniu. Z dumą ogłaszam, że wezmę udział w #TheChallenge36 @ChallengeMTV. #RealityTV #LioRush #Lio. Reszta obsady nie ma pojęcia, do czego się przyzwyczają. #FeelTheRush.

Jak wiadomo 18 listopada, Lio Rush zadebiutuje w ringu federacji Major League Wrestling.

Utytułowany wrestler jest częścią 27 odsłony turnieju NJPW Best of the Super Jr, a ostatnio pojawił się na UWN Primetime Live.