Lio Rush i Jimmy Havoc – wnioski o znaki towarowe, Kontuzje gwiazd WWE NXT, Vince Russo krytykuje promocję Drew McIntyre

» Portal PWInsider.com informuje, że Lio Rush złożył wniosek do ENT Network LLC oraz WBGR Sports o rejestrację znaku towarowego “Lio Rush”.

Firma z Maryland złożyła wniosek do G&S: Entertainment – usługi rozrywkowej tworzącej postacie profesjonalnych sportowców.

W marcu Lio Rush był jednym z wielu wrestlerów, którzy zostali zwolnieni przez federację World Wrestling ENtertainment z powodu cięż budżetowych. Taki plan został wdrożony ze względu na COVID-19. W ostatnim czasie z WWE pożegnała się Rachael Ellering (znana również jako Rachel Evers).

Portal PWInisder dodaje, że Jimmy Havoc z AEW również złożył wniosek o znaki towarowe do G&S Entertainment Services. Ta dwójka występowała w Major League Wrestling.

» Matt Camp w najnowszej odsłonie WWE NXT Injury Report wypowiedział się na temat kontuzji gwiazd NXT doznanych w tym tygodniu. Zazwyczaj urazy są częścią storyline’u.

* Finn Balor nabawił się kontzuji kolana podczas podstępnego ataku w wykonaniu Damiana Priesta, co doprowadziło do porażki wrestlera z Europy w starciu z Cameronem Grimesem. Według Campa sytuacja Balora jest stale monitorowana, jednak jego status stoi pod znakiem zapytania.

* Jake Atlas doznał urazu prawego oka podczas konfrontacji z Tonym Nese. Camp stwierdził, że nie wydaje się, aby zwycięzca miał pauzować w najbliższym czasie.

» Vince Russo pojawił się gościnnie w AfterBuzzTV’s Quarantine With The Stars, gdzie poruszył temat obecnego kierunku postaci Drew McIntyre’a:

Oglądałem Drew McIntyre’a w ubiegłym tygodniu. Uwielbiam Drew, miałem go w swoim programie. Jestem wielkim fanem Drew. Kiedy siedzę tutaj i patrzę, jak Drew wycina promocję, oglądam to i stwierdzam, że on sam nie wie, kim jest. Próbuje być zabawny, a potem przechodzi o bycia poważną osobą. To nie jest prawdziwe, więc świadczy to o tym, że writer nie ma pojęcia, kim jest wrestler ze Szkocji. A ta promocja okazuje się bardzo niszcząca i szkodliwa dla charakteru Drew.